مصاحبه با چارلز هاسکینسون ؛ کاردانو غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال خواهد شد!

کوین تلگراف اخیرا گفت و گویی با هم‌بنیاگذار کاردانو یعنی چارلز هاسکینسون داشت تا در جریان آخرین اتفاقات این پروژه قرار بگیرد. این گفت و گو در جریان آخرین مجمع جهانی اقتصاد در کشور سوییس انجام شد.

 

زمانی که تمام به روز رسانی‌های کاردانو پیاده‌سازی شوند، کاردانو به غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال دنیا تبدیل خواهد شد؛ ۵۰ تا ۱۰۰ برابر غیرمتمرکزتر از بیت کوین!

حداقل اینها حرفهای هم‌بنیانگذار کاردانو و مدیرعامل IOHK، یعنی چارلز هاسکینسون است. کسی که طی رویداد CV Summit با کوین تلگراف گپ و گفتی داشت. CV Summit یک رویداد کریپتویی است که در کنار پنجاهمین مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس کشور سوییس برگزار شد.

چارلز هاسکینسون در صحبت با کریستینا کرنر گفت که معتقد است هاردفورک کاردانو، که شامل پیاده سازی پروتکل اجماع اروبوروس بیزانتین (Ouroboros Bizantie) است، بی‌نقص و راحت خواهد بود. به دنبال این هاردفوک، پروتکل کاردانو دستخوش یک سری بهبودهای دیگر هم خواهد شد که همگی درنهایت کاردانو را به غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال جهان تبدیل خواهند کرد.

کاردانو در چه وضعیتی قرار دارد؟

همانطور که چارلز هاسکینسون در این مصاحبه اشاره کرد، تیم کاردانو تصمیم دارد آگاهی در زمینه تکنولوژی بلاکچین را در آفریقای جنوبی افزایش بدهد. این تیم در حال تلاش برای تقویت پذیرش این تکنولوژی در آفریقای جنوبی است و معتقد است استفاده از تکنولوژی بلاکچین در این منطقه می‌تواند منجر به افزایش رشد اقتصادی – اجتماعی در منطقه شود.

اخیرا کاردانو با انتشار شبکه آزمایشی Byron، گامی جدید در راستای انتقال به شبکه Shelly برداشته است. بلاکچین کاردانو که یک بلاکچین مبتنی بر گواه اثبات سهام است، با اجرای این راه‌اندازی مجدد، بهبودهایی ر در این شبکه ایجاد کرده است. به گفته چارلز هاسکینسون ، کاردانو در تلاش است تا به طور مداوم شبکه خود را به طوری ارتقا بدهد که هاردفورک‌های آن باعث ایجاد اخلاف بین اعضای شبکه نشوند.


54321
امتیاز 4.3 از 6 رای

منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
علی

ای بابا جک دورسی هم رفته سمت افریقا اینام رفتن نمیدونم چه کاریه هر کی اومده ارز درست کرده اینم باز میشه مثل مرزبندی کشورها و هر کی اومده یه جا داره حکم رانی میکنه بدون اینکه مردم واقعا بخوان به خدا مردم الان میخوان دنیا ازاد بشه این مرز بندی ها برداشته بشه و جهان یکپارچه بشه و مثل یه کشور باشه ولی حاکمیت ها تمیخوان. دنیا یه ارز واحد میخواد اگه بزارن نمیدونم چرا نمیان جای ایجاد یه ارز جدید روی افزایش قدرت ارزی مثل بیت کوین کار کنن که بیصاحابه هر کی اومده یه ارز درست کرده… بیشتر بخوانید »