اخبار خارجی

همایش های مهم Consensus و Ethereal به دلیل کرونا آنلاین برگزار می شوند!

با شیوع سریع ویروس کرونا، کوین دسک برگزارکننده همایش Consensus 2020 تصمیم گرفته است تا این همایش را به طور مجازی میزبانی کند. Ethereal و کانسنسیس (ConsenSys) اعلان های مشابه داشتند و رویدادهای خود را به پاییز سال جاری موکول کردند.

برگزاری آنلاین Consensus و Ethereal

با لغو شدن رویدادهای عمومی و مسابقات ورزشی در سراسر جهان، تصمیم گرفته شد که همایش های سال جاری Consensus و Ethereal به صورت مجازی برگزار شوند.

کوین دسک امروز اعلام کرد همایش ماه می که قرار بود در نیویورک برگزار شود را فقط در پلتفرم های آنلاین برگزار خواهد کرد.

حضور در این همایش مجازی، رایگان خواهد بود و هزینه کسانی که بلیت های این رویداد را خریداری کرده بودند برگشت داده شده است. برگزارکننده این همایش هم چنان در صدد این است تا از افراد مهم حاضر در این صنعت به صورت یک برنامه مشابه با برنامه های زنده تلویزیونی میزبانی کند.

هم چنین، همایش معروف با محوریت اتریوم Ethereal نیز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. کانسنسیس میزبان این همایش در بیانیه ای گفت:

ما تصمیم گرفته ایم تا همایش نیویورک Ethereal را به پاییز ۲۰۲۰ موکول کنیم. در این مدت، بر روی برگزاری این همایش به صورت اولین همایش مجازی Ethereal کار کرده ایم که در تاریخ ۷ و ۸ می برگزار خواهد شد.

تعطیلی نشست های نیویورک به دلیل ویروس کرونا

این خبر پس از آن اعلام شد که بیل دوبلاسیو (Bill de Blasio) شهردار نیویورک تایید کرد که فرماندار اندرو کومو (Andrew Cuomo) اقداماتی مبنی بر ممنوعیت تجمع بیش از ۵۰۰ نفر را اتخاذ کرده است. دوبلاسیو در توییتر نوشت:

ما با دولت در خصوص ممنوعیت تجمع های بیش از ۵۰۰ نفر موافق هستیم. این موضوع شامل مراسم های جشن، مسابقات ورزشی، همایش ها و کنفرانس ها می‌باشد. این ممنوعیت از روز جمعه شروع خواهد شد. تعطیلی تئاترهای برادوی نیز از امشب اعمال خواهد شد.

بیل دوبلاسیو بیان کرد که شیوع ویروس کرونا می‌تواند بر زندگی روزمره ساکنان نیویورک طی ۶ ماه آینده تاثیرگذار باشد. وضعیت اضطراری در این شهر اعلام شده است.

کوین دسک در نظر دارد تا همایش Consensus را به فرمت قبلی خود از سال ۲۰۲۱ ادامه دهد.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا