رمزارز در ایران

دادگاه پرونده کینگ مانی فردا برگزار می‌شود

علی القاصی، رییس کل دادگستری استان تهران اعلام کرد که جلسه محاکمه ۸ متهم پرونده رمزارز کینگ‌مانی فردا (چهارشنبه) در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس نیوز، این مقام اعلام کرده است که تعداد شکات و مالباختگان پرونده کینگ مانی حدود ۵ هزار نفر هستند. این پرونده تاکنون ۸ متهم داشته که در جلسه دادگاه با حضور شکات و مالباختگان پای میز محاکمه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی خواهند نشست.

واریز و برداشت بدون محدودیت در صرافی اتراکس
با ثبت نام در اتراکس 50 هزار شیبا و 500 هزار بیت تورنت هدیه بگیرید!
هدیه بگیر!

مجموع مطالبات شکات در حدود ۴,۵۰۰ میلیارد تومان است که تقریبا معادل آن از اموال متهمان، شناسایی، توقیف و در مرحله‌ مزایده قرار دارد. کیفر خواست این پرونده با عنوان اتهامی اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور صادر شده و شکات آن از نقاط مختلف کشور هستند.

علی القاصی افزود که دادگستری کل استان تهران رسیدگی به پرونده‌های مهم و کثیرالشاکی از جمله این پرونده را تاحصول نتیجه نهایی و وصول مطالبات مالباختگان، با جدیت دنبال خواهد کرد و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا