آموزشیتحلیل تکنیکال

آموزش سایت لوکال بیت کوینز localbitcoins.com (قسمت دوم) – نحوه قرار دادن آگهی +ویدئو

در قسمت قبلی آموزش سایت لوکال بیت کوینز، به نحوه ثبت نام و احراز هویت پرداختیم که لازمه‌ی قرار دادن آگهی در سایت می‌باشد، پس از ثبت نام و احراز هویت، شما می‌توانید آگهی مورد نظر خود را در سایت قرار دهید و در این پست نحوه قرار دادن آگهی در سایت لوکال بیت کوینز مورد بررسی قرار گرفته بود.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

ابتدا وارد نوار Post and trade می‌شوید و پس از مطالعه قوانین و نیازمندی ها گزینه های مورد نظر برای آگهی خود را تکمیل می‌کنید، به این طریق که :

localbitcoins part 2-1

در باکس ۱ شما می‌بایست هدفتان از قرار دادن آگهی مورد نظرتان را مشخص کنید، اگر قصد فروش بیت کوین هایتان را در محل دارید اولین گزینه، اگر قصد خرید در محل را دارید گزینه دوم، اگر می‌خواهید بیت کوین های خود را به صورت آنلاین بفروشید گزینه سوم و برای خرید بیت کوین به صورت آنلاین گزینه آخر را انتخاب کنید.

در باکس ۲ شما می‌توانید مکان مورد نظر را انتخاب کنید، برای انتخاب مکان مورد نظر می‌توانید علاوه بر کشور، شهر مورد نظر را انتخاب کنید تا معاملات شما محدود به شهر مورد نظرتان شود.

در باکس ۳ واحد پول مورد نظرتان را برای آگهی می‌توانید انتخاب کنید که IRR واحد پول ایران یعنی ریال می‌باشد که سایت لوکال بیت کوینز این واحد را داراست.

مورد ۴ قابلیت جالبی است که سایت لوکال بیت کونیز برای کاربران خود قرار داده تا قیمت خرید و فروش مد نظر خود را به صورت دلخواه تعیین کنند، زیرا قیمت پیش فرض آن معادل با قیمت دلاری است که در بانک مرکزی هر کشور عرضه میشود، به طور مثال قیمت پیش فرض بیت کوین در ایران با دلار ۴۳۰۰ تومان بانک مرکزی محاسبه شده است.

مورد ۵ با اعمال تغییرات روی مورد ۴ میزان قیمت بیت کوین به واحد پولی که انتخاب کرده اید را نشان می‌دهد.

در باکس ۶ و ۷ شما می‌توانید به ترتیب حداقل و حداکثر میزان خرید و فروش خود را مشخص کنید تا سایت لوکال بیت کوینز این محدودیت را برای آگهی شما اعمال کند.

در باکس ۸ شما می‌توانید مقدار دقیق خرید یا فروش مد نظرتان را وارد کنید.

پس از اینکه نوع آگهی خود را مشخص کردید حال نوبت به نوشتن شرایط آگهی‌تان و زمان قرارگیری آن در سایت می‌رسد، به این صورت که:

localbitcoins part 2-2

می‌توانید در مورد ۹ مشخص کنید که آگهی شما در روزهای مختلف در چه ساعتی قرار داده شود و در مورد ۱۰ نیز می‌توانید شرایط معامله خود را بنویسید.

پس از انجام این مراحل وقت آن است که شرایط نهایی آگهی خود را مشخص کنید و آن را در سایت منتشر کنید، به این صورت که :

localbitcoins part 2-3

مورد ۱۱ گزینه ای است که از طریق آن می‌توانید برای معاملات خود محدودیت قرار دهید و خریداران نمی‌توانند آگهی شما را برای قیمتی بیش از قیمتی که مشخص کردید باز کنند و معامله را آغاز کنند.

مورد ۱۲ تا ۱۴ شرایط اصطلاحا امنیتی است که برای آگهی خود انتخاب می‌کنید، فعال کردن مورد ۱۲ به این معنی است که تنها کسانی آگهی شما را ببینند که در سایت احراز هویت شده باشند.

مورد ۱۳ به این نکته اشاره دارد که تنها کسانی آگهی شما را ببینند که تلفن همراهشان نیز تایید شده باشد و در نهایت مورد ۱۴ این امکان را فراهم می‌کند که تنها کسانی که خودتان مشخص می‌کنید می‌توانند آگهی شما را ببینند.

به پایان این قسمت از آموزش سایت لوکال بیت کوینز رسیدیم، در قسمت بعدی چند نمونه آگهی کاربران مورد بررسی قرار می‌گیرد و همچنین نحوه خرید و فروش بیت کوین از طریق سایت لوکال بیت کوینز گام به گام توضیح داده می‌شود.


منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

11 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا