اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین با استفاده از امواج الیوت

یکی از تحلیلگران بازار رمزارز با نام مستعار Credible می‌گوید پس از پایان آخرین اصلاح‌های قیمت بیت کوین، انتظار وقوع یک رالی بسیار قوی را دارد. این استراتژیست حوزه کریپتو، به ۳۳۶٬۵۰۰ فالور توییتر خود گفت همانطور که پیش‌بینی کرده بود، بیت کوین از ۲۲٬۰۰۰ دلار به حدود ۱۹٬۰۰۰ دلار کاهش یافت و اکنون آماده صعود به بالای ۳۰٬۰۰۰ دلار است.

این مطلب صرفا ترجمه‌ای از خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی هودل، کردیبل از طرفداران نظریه امواج الیوت است. این نظریه یک رویکرد تحلیل تکنیکال است که تلاش می‌کند با استفاده از روان‌شناسی بازار عملکرد قیمت آینده را پیش‌بینی کند.

پیش بینی قیمت BTC با استفاده از نظریه امواج الیوت
پیش بینی قیمت BTC با استفاده از نظریه امواج الیوت منبع: Credible/Loom

با توجه به داده‌های قیمت میهن بلاکچین، در زمان نوشتن این مطلب قیمت بیت کوین در محدوده ۱۹٬۸۲۴ دلار است و به نظر می‌رسد بیت کوین در آستانه رسیدن به حمایت مدنظر Credible برای حرکت اصلاحی موج ۲ الیوتی که این تحلیلگر ترسیم کرده است قرار دارد.

این تحلیلگر می‌گوید عقب‌نشینی تا حدود ۱۹٬۰۰۰ دلار برای بیت کوین مفید است؛ زیرا بیت کوین را قادر می سازد تا یک روند صعودی قوی‌تر را تجربه کند و سپس کاهش یابد.

بر اساس نمودار منتشر شده توسط کردیبل، او انتظار دارد بیت کوین در کوتاه مدت بیش از ۶۱٪ رشد کرده و تا ۳۲٬۰۰۰ دلار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت بیت کوین با استفاده از امواج الیوت
پیش بینی قیمت بیت کوین با استفاده از امواج الیوت منبع: Credible/Loom

مطابق این تحلیل بیت کوین پس از کامل کردن حرکت ۵ موجی شکل گرفته از ۱۸,۵۰۰ دلار تا ۲۲,۵۰۰ دلار ۳ موج اصلاحی A,B,C را باید پشت سر می‌گذاشت که با کاهش امروز قیمت بیت کوین موج C آن نیز کامل شد و این رمزارز خود را برای حرکت صعودی بعدی آماده می‌کند. این تحلیلگر اعتقاد کرد این موج اصلاحی اخیر در واقع موج ۲ حرکت صعودی بزرگتری است. بنابرین موجب پرقدرت صعودی شماره ۳ در امواج الیوت می‌تواند مقاومت‌های کنونی بیت کوین را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا