اخبار آلتکویناخبار بیت کویناخبار عمومی

حباب ارز دیجیتال مانند حباب اینترنت است!

برایان آرمسترانگ بنیانگذار و مدیرعامل کوین بیس که در حال حاضر بزرگترین پلتفرم اکسچنج ارز دیجیتالی است، طی مصاحبه ای درباره تجربیاتش در بازار ارز دیجیتال صحبت کرد. وی تجربیاتش را به عنوان یک کارآفرین در فضای کریپتو، سفری دیوانه وار توصیف کرد. برایان گفت که در حال حاضر حدود هزار نفر به مدت ۶ سال است که در این شرکت مشغول به کار می‌باشند. آرمسترانگ اذعان داشت:

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

هرسال موضوع جدیدی برای آموختن وجود دارد. موضوعاتی مانند مهارت های جدید برای جذب سرمایه یا آموختن شیوه های موثرتر مدیریت. اکنون ما حدود ۶ الی ۷ دفتر کار در سراسر جهان داریم. بنابراین برای ارتباط بین تمام کارمندان در سراسر جهان دائما در حال آموختن می‌باشیم.

وی درباره قیمت ارز دیجیتال و به ویژه بیت کوین صحبت کرد که قیمت آن در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ به ۱۹۷۰۰ دلار رسید و در حال حاضر قیمت آن حدود ۶ هزار دلار می‌باشد. طبق صحبت های وی، ارزهای دیجیتال در حال گذر از حباب ها و اعمال اصلاحات می‌باشند. وی بیان کرد که بیت کوین ۴ یا ۵ حباب و ازدیاد غیرمنطقی را پشت سر گذاشته است و قیمت آن اصلاح شد و ۶۰ الی ۷۰ درصد از قیمت قبلی کاهش یافت. وی ادامه داد که هربار که این چرخه تکرار شود، شرایط جدیدی ایجاد شده و باعث رشد شرکت می‌شود.

در روزهای اول تاسیس شرکت در سال ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۳، هر روز حدود ۵۰۰ کاربر وارد سایت می‌شدند که به تدریج به دلیل اصلاح حباب ها این عدد به ۵,۰۰۰ و سپس ۵۰,۰۰۰ رسید. برایان سپس حباب ارز دیجیتال را با حباب اینترنت در سال ۲۰۰۱ مقایسه کرد و گفت:

اینترنت نیز با چنین حبابی مواجه شده بود. در آن زمان همه انتظار داشتند که ارزش واقعی داشته باشد اما آن حباب سقوط کرد. با این حال شرکت های زیادی در این حوزه شروع به کار کردند و شرکت هایی نظیر فیسبوک تبدیل به شرکت بزرگی در این صنعت شدند. بنابراین اتفاق مشابهی در حال وقوع است، انتظارات مردم دقیقا مانند قبل است، اما من فکر می کنم استفاده از پلتفرم دنیای واقعی به طور مداوم افزایش می‌یابد.

علاوه بر این برایان درباره موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در خصوص بیت کوین و رد تعدادی از ETF های بیت کوین نیز صحبت کرد. از دیدگاه او، SEC در مورد بیت کوین مثبت عمل کرده است. هرچند برایان انتظار ندارد که SEC فناوری های جدید را سریعا قبول کرده و تحت حمایت قرار دهد. دلیل این موضوع آن است که وظیفه SEC تضمین بازاری امن برای کاربران و جلوگیری از کلاهبرداری می‌باشد. برایان بیان کرد:

به نظر من SEC با دقت بسیار زیادی بازار را مورد بررسی قرار می‌دهد، مخصوصا اینکه کوین های بسیار زیادی به بازار ارز دیجیتال روانه می‌شود که ارزش و قیمت های مشکوکی دارند.

مدیر عامل کوین بیس افزود که کار کردن با SEC فرصت خوبی است و چالش بعدی که همراه با SEC خواهند داشت، تعریف استانداردی از ارز دیجیتال مورد قبول، خواهد بود.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا