اخبار خارجی

افزایش ۱۰۰۰ درصدی توکن دیفای 1inch پس از اضافه شدن در بایننس!

پس از پشتیبانی بایننس از توکن 1inch، قیمت آن از ۰.۲ به ۲.۶۰ دلار رسید. هم‌چنین یکی از معامله‌گران ۲۷ میلیون دلار از این توکن به عنوان ایردارپ دریافت کرده است.

یلد فارمرها و طرفداران توکن‌های دیفای به لطف توکن 1inch کریسمس بسیار خوبی داشتند. 1inch توکن نسبتا جوان و ناشناخته‌ای است که طی چند ساعت، عملکرد بهتری نسبت به ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار داشته است.

گفتنی است 1inch به جمع‌آوری صرافی‌های غیرمتمرکز می‌پردازد و نقدینگی خود را از صرافی‌های مختلف تامین می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که استفاده از قرارداد هوشمند 1inch برای ارسال یک تراکنش به چندین صرافی غیرمتمرکز امکان‌پذیر شود.

این پروتکل تحت نظارت DAO است. 1inch از سال ۲۰۱۹ در حال توسعه بوده است و سرمایه خود را از Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Libertus Capital, Dragonfly Capital, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures, و Divergence Ventures دریافت کرده است.

با این حال، این توکن تا کریسمس ۲۰۲۰ توجه معامله گران و مشتاقان ارز دیجیتال را به خود جلب نکرده بود. دلیل توجه اخیر نیز افزایش قیمت ۱۰۰۰ درصدی آن پس از فهرست شدن در بایننس است.

رشد چشمگیر قیمت 1inch در یک ساعت

در کریسمس ۲۰۲۰، بایننس با اعلام پشتیبانی از این توکن جامعه ارز دیجیتال را شگفت‌زده کرد. توییت بایننس بیش از ۷۰۰ لایک دریافت کرد و این خبر در جامعه ارز دیجیتال پخش شد.

پس از شروع معاملات 1inch در بایننس، قیمت آن تا ۱۲۰۰ درصد افزایش یافت و از ۰.۲ به ۲.۶۰ دلار رسید و حجم معاملات روزانه آن نیز بیش از ۱۰۶ میلیون دلار شد. این افزایش قیمت به موضوع صحبت طرفداران دیفای طی کریسمس تبدیل شده است. حتی خود چانگ پنگ ژائو نیز شگفت‌زده شد و توییت کرد:

به نظر بزرگتر از یک اینچ می‌رسد.

پس از این افزایش قیمت چشمگیر، اصلاحیه قیمت رخ داد و قیمت این توکن به ۲.۲ دلار رسید و سپس به ۲.۹ دلار رسید. سپس، قیمت این توکن کاهش چشمگیری یافت و به ۱.۸ دلار رسید. به نظر می‌رسد قیمت 1inch در این سطح ثابت مانده است و در محدوده ۱.۸ دلار و سطح مقاومتی ۲.۵ دلار معامله می‌شود.

توکن 1inch -بایننس - دیفای

تبریک کریسمس به سبک دیفای

تیم 1inch بسیار درگیر و پرمشغله بوده‌اند. علاوه بر فهرست شدن در بایننس، این پروتکل ایردراپی برای تمام معامله‌گرانی داشت که قبل از تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ آذر ماه) از این پلتفرم استفاده کرده‌اند.

این ایردراپ به تمام کسانی ارائه شد که حداقل ۴ معامله یا حداقل ۲۰ دلار در این پلتفرم معامله کرده باشند. ۵۵۲۰۰ آدرس برای دریافت توکن‌های رایگان 1inch واجد شرایط شده‌اند.

طی این ایردراپ، ۹,۷۴۹,۶۸۶,۰۰۳ توکن به ارزش کلی ۲۷.۵ میلیون دلار با حداکثر قیمت ۲.۸ دلار به ازای هر توکن ایردراپ شد.

آدرس 0xa0f75491720835b36edC92D06DDc468D201e9b73 که هدیه کریسمس بسیار بزرگی را طی این ایردراپ دریافت کرد متعلق به یکی از معامله‌گران با فعالیت بسیار زیاد در پلتفرم‌های دیفای نظیر یونی‌سواپ، سوشی‌سواپ است.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا