اخبار داخلی

ابلاغیه بانک مرکزی: محدودیت ۲۵ میلیون تومانی واریز روزانه برای هر کد ملی

صرافی‌های رمزارز داخلی امروز ۸ دی ماه ۱۴۰۱ با انتشار اطلاعیه‌هایی اعلام کردند سقف واریز روزانه از طریق درگاه بانکی برای هر کد ملی به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

به گزارش میهن بلاکچین، در اطلاعیه‌هایی که روز پنجشنبه ۸ دی ماه در چند صرافی رمزارز مانند اکسبیتو و بیت پین منتشر شده است، آمده است پیرو محدودیت اعمال شده توسط بانک مرکزی، سقف واریز آنلاین برای هر کد ملی به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

پیش از این در آذر ماه، براساس ابلاعیه شاپرک سقف واریز در هر تراکنش به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته بود و کاربران می‌توانستند روزانه با ۴ تراکنش برای هر کد ملی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در روز به صرافی‌های ارز دیجیتال واریز داشته باشند.

اکنون از این تاریخ سقف واریز برای هر کد ملی به ۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

آپدیت: اطلاعیه صرافی‌های داخلی

  • صرافی بیت پین در اطلاعیه خود عنوان داشته است کاربران می‌توانند برای واریز‌ مبالغ بیشتر از ۲۵ میلیون تومان، از سرویس واریز بانکی (شناسه‌دار) بیت‌پین (با مراجعه حضوری به شعبه‌های بانکی یا اینترنت بانک‌‌های دارای واریز شناسه‌دار) استفاده نمایند.
  • صرافی همتاپی اعلام کرد این محدودیت صرفا در واریز تومان از طریق درگاه بانکی بوده و سایر عملیات‌های خرید و فروش و برداشت به روال گذشته و بدون محدودیت قابل انجام خواهد بود.
  • صرافی رمزینکس در اطلاعیه خود عنوان داشت کاربران می‌توانند برای واریز بیش از ۲۵ میلیون تومان از قابلیت «واریز شناسه‌دار» رمزینکس استفاده کنند.
  • صرافی موربیت در اطلاعیه خود عنوان داشت کاربران می‌توانند از طریق شماره حساب‌های درج شده در سایت اقدام به واریز مبالغ بیشتر از ۲۵ میلیون تومان نمایند.
  • صرافی ارزپایا اعلام کرد در قبال محدودیت‌های واریز درگاهی ارزپایا با گزینه واریز شناسه دار این امکان را ایجاد کرده است که کاربر می‌تواند از طریق واریز شناسه دار به صورت نامحدود واریز ریالی داشته باشد. برای استفاده از واریز شناسه‌دار در وب سایت ارزپایا وارد منو واریز به حساب شوید و برای هر حساب بانکی ثبت شده کافی هست یک بار شناسه بگیرید و هر انتقال شناسه دار از بانک و یا موبایل بانک از آن حساب مختص با شناسه صورت بگیرد حساب اکانت ارزپایای شما شارژ می‌شود.
  • صرافی تبدیل در اطلاعیه خود اعلام کرد کاربران می‌توانند جهت واریز مبالغ بیشتر، از طریق صفحه‌ی《واریز مبالغ بالای ۲۵ ميليون تومان》اقدام نمایند.
  • صرافی والکس در اطلاعیه خود اعلام کرد اگر نیاز دارید تا واریزی بیشتر از این مبلغ (۲۵ میلیون تومان) در والکس انجام دهید، می‌توانید از طریق سرویس پرداخت با شناسه اقدام کنید.
  • صرافی اکسیر در اطلاعیه خود اعلام کرد شما کاربران گرامی می‌توانید برای واریز بیش از ۲۵ میلیون تومان، با مراجعه به تیم پشتیبانی اکسیر، از سرویس واریز شناسه دار استفاده نمایید.

پیش از این نیز صرافی‌ها با انتشار اطلاعیه‌هایی، راهکار واریز مبالغ بالاتر و نامحدود را عنوان کرده بودند. اطلاعیه‌های قبلی در خصوص واریز مبالغ بیشتر به صرافی‌ها را در این مطلب مطالعه نمایید. در صورت انتشار اطلاعیه‌های جدید از صرافی‌ها، این مطلب به‌روز رسانی می‌شود.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا