اطلاعیه صرافیرمزارز در ایران

هشدار: واریز ریالی صرافی کریپتولند همچنان باز است؛ از واریز وجه به این صرافی خودداری کنید!

طبق گزارش کاربران پس از بازداشت سینا استوی مدیرعامل توکن BRG و صرافی کریپتولند برداشت ها از این صرافی مسدود شده و امکان پذیر نیست. اما برخی کاربران نیز گزارش داده اند که همچنان واریز به این صرافی باز است.

هنوز تکلیف دارایی ها در این صرافی مشخص نیست. توصیه می شود به هیچ عنوان دارایی خود را به این صرافی واریز نکنید زیرا در صورت واریز امکان برداشت وجود ندارد.

در سایت گرداب (مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری) نیز اعلام شده است که تصمیم گیری نهایی در این خصوص برعهده مقام قضایی است اما از اعضای این صرافی درخواست می شود مدارک و ادعاهای خود در مورد میزان سرمایه موجود در آن را در این لینک ارائه نمایند. این سایت به دنبال جمع آوری اسامی مالباختگان است تا میزان سرمایه های از دست رفته را تخمین بزند.

توجه داشته باشید که صرافی رمزارز کیف پول نیست و از صرافی به عنوان کیف پول استفاده نکنید. تنها در صورت نیاز دارایی خود را وارد صرافی کنید و برای نگهداری از کیف پول رمزارز استفاده کنید.

منبع
میهن بلاکچین

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا