اخبار کوتاه

آغاز مسابقه ترید دوج کوین (DOGE) در صرافی بایننس

مسابقه ترید دوج کوین (DOGE) در صرافی بایننس به مدت یک هفته آغاز شده است. در این مدت کاربران می‌بایست در بازارهای DOGE/USDT و یا DOGE/BUSD  در قسمت اسپات و یا مارجین صرافی بایننس ترید انجام دهند. به ازای هر ۱۰۰ دلار معامله صورت گرفته، یک تکه از پازل میم دوج کوین به صورت تصادفی به کاربر داده می‌شود. با تکمیل پازل ۴ تکه مسابقه شانس بیشتری برای برنده شدن در مسابقه خواهید داشت. حداقل حجم معامله برای شرکت در مسابقه ۱۰۰ دلار است. این مسابقه تا ۲۸ آپریل (۸ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. در پایان مسابقه، ۱۰۰،۰۰۰ دلار ارز DOGE بین برندگان توزیع می‌شود.

توزیع جایزه به صورت زیر است:

  • تمام کاربران جدیدی که مراحل احراز هویت خود را در این دوره به پایان برسانند و قطعه کامل شده پازل دوج را تکمیل کنند، در قرعه‌کشی ۵۰ دلار توکن DOGE شرکت داده می‌شوند.
  • ۲۰،۰۰۰ دلار برای سایر کاربران. کاربرانی که پازل مسابقه را تکمیل کنند در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ دلار دوج کوین شرکت داده می‌شوند.
  • ۷۰،۰۰۰ دلار دوج کوین بین تمام کاربرانی که در هیچ یک از دو طرح بالا برنده نشوند، به نسبت حجم معاملات آنها در این مسابقه توزیع خواهد شد.

صرافی بایننس برنامه فروش توکن طرفداران باشگاه بارسلونا را به پایان رساند. به زودی توکن BAR توکن طرفداران باشگاه بارسلونا، در قسمت Innovation Zone در صرافی بایننس لیست خواهد شد و معاملات جفت ارزهای BAR/BTC, BAR/BUSD, BAR/USDT آغاز می‌شود.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.

بایننس از برنامه سواپ توکن پلتفرم SONM (SNM) پشتیبانی می‌کند. واریز و برداشت ارز قدیمی snm تا تاریخ ۲۶ آپریل (۶ اردیبهشت) پشتیبانی می‌گردد و توکن‌های واریز شده بعد از این تاریخ به قراردادهای قبلی اضافه نخواهند شد. معاملات SNM/BTC در آن تاریخ متوقف خواهد شد و این جفت معاملاتی از بایننس حذف می‌شود؛ بنابراین سفارشات باز آن نیز کنسل خواهند شد. توکن‌های قدیمی SNM با نسبت ۱۰ به ۱ به توکن‌های جدید با نماد SNM تبدیل خواهند شد.

Binance Pool برنامه Dual Investment را آغاز کرده است. این برنامه با ارزهای BTC,BUSD,USDT انجام می‌شود. مهلت شرکت در این برنامه تا فردا خواهد بود. همچنین استخر نقدینگی COS/BNB در Binance Liquid Swap راه‌اندازی شده است.

سرویس بایننس استیکینگ برنامه سهام‌گذاری قفل شده Happy Staking را اجرا کرده است. در این برنامه با سهام‌گذاری (استیکینگ)  ارزهای SOL, ONE. RAMP, OGN, ROSE می‌توان تا ۴۲.۷۹٪ سود کسب کرد.

همچنین معاملات مارجین توکن‌های SOL و PUNDI X در صرافی بایننس راه‌اندازی شده است.

صرافی پنکیک سواپ توکن پلتفرم Exeedme را به استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن CAKE، توکن XED دریافت کنند.

صرافی Kucoin توکن HAI را لیست کرده است.

بایننس از به‌روز رسانی و هارد فورک شبکه‌های Horizen و Qtum پشتیبانی می‌کند. واریز و برداشت توکن ZEN از امشب متوقف می‌شود. واریز و برداشت توکن QTUM از ۳۰ آپریل (۱۰ اردیبهشت) متوقف خواهد شد. معاملات این دو ارز در بایننس به قوت خود باقیست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا