اخبار عمومیاطلاعیه صرافیتحلیل اقتصادی

صرافی dYdX چندین حساب کاربری را به دلیل استفاده از تورنادو کش مسدود کرد

صرافی امور مشتقه کریپتو dYdX اعلام کرد که حساب‌های کاربری که در گذشته از میکسر تورنادوکش (Tornado Cash) استفاده کرده‌اند را بر اساس تحریم‌های ایالات متحده مسدود کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دبلاک، صرافی dYdX امروز صبح پستی را در وبلاگ خود منتشر کرد که از همکاری خود با یک وندور انطباق دهنده با قانون خبر داد. به موجب این همکاری بسیاری از آدرس‌های کاربران برای فعالیت در پلتفرم تورنادوکش نشان‌دار شده‌اند.

سازمان OFAC وابسته به وزارت خزانه‌داری آمریکا، دوشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که استفاده از تورنادوکش (Tornado Cash) برای ساکنان ایالات متحده ممنوع است. در پست dYdX آمده است:

بسیاری از حساب‌ها به خاطر استفاده از تورنادوکش مسدود شده‌اند. برخی از این آدرس‌ها حتی مبالغ اندکی با این میکسر رمزارز مبادله کرده‌اند.

با این حال این صرافی تصریح کرد که برخی از این حساب‌ها به صورت مستقیم با تورنادو کش در ارتباط نبوده‌اند و ممکن است از منشا وجوهی که به کیف پول آن‌ها واریز شده است در ان زمان مطلع نبوده‌اند. dYdX اضافه کرد که این دسته از حساب‌های مسدود شده نباید نگران باشند و به زودی رفع انسداد از حساب‌های کاربری آن‌ها صورت خواهد گرفت.

مطابق با تحریم‌های جدید آمریکا صرافی‌ها نباید به آدرس‌هایی که با پلتفرم تورنادوکش در تعامل هستند؛ سرویس ارائه دهند.

منبع
theblock

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا