اخبار کوتاه

واریز رمز ارز به صرافی dydx بدون پرداخت کارمزد

صرافی dydx در پاسخ به دغدغه‌های کاربران در استفاده از سرویس‌های این صرافی، امکان واریز رمز ارز بدون پرداخت کارمزد را برای کاربران فراهم آورده است. جزییات بیشتر این سرویس در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.

صرافی dydx

واریز رمز ارز به صرافی dydx بدون پرداخت گس شبکه

 • جزییات: صرافی dydx اعلام کرد یکی از دغدغه‌های کاربران در استفاده از سرویس‌های این صرافی، هزینه بالای گس شبکه در هنگام واریز رمز ارز است. dydx برای حل این مشکل، امکان واریز رمز ارز بدون پرداخت گس را برای کاربران فراهم آورده است. به این صورت که dydx هزینه گس تراکنش‌های کاربران را (با رعایت شرایط ذکر شده) به صورت زیر پوشش می‌دهد:
 • کاربران تازه‌واردی که در اولین واریز خود (حتما به صورت یک تراکنش) حداقل ۱۰۰۰ USDC واریز داشته باشند و پس از آن در واریز دوم نیز حداقل ۲۰۰۰ USDC دیگر به این صرافی واریز نمایند. شرط هر دو تراکنش برای کاربران تازه‌وارد اجباری است و در صورت ارسال یک تراکنش هزینه آن پوشش داده نخواهد شد.
 • کاربران کنونی صرافی dydx نیز حتما باید بیش از ۲۰۰۰ USDC (حتما به صورت یک تراکنش) واریز کرده باشند.
 • این امکان یک بار در هر ۳ روز فراهم شده است. بنابراین اگر کاربری در مدت ۳ روز، دو واریز با شرط‌های فوق داشته باشد تنها گس یک تراکنش توسط صرافی dydx پوشش داده می‌شود.
 • همچنین کاربران از این پس می‌توانند از پلتفرم 0x برای مبادله توکن به USDC استفاده کنند و USDC را به صورت مستقیم به داشبورد dydx ارسال کنند. حال اگر میزان حداقل واریزی در این سواپ‌ها با شرایط ذکر شده در بالا مطابقت داشته باشد، گس تراکنش سواپ در پروتکل 0x نیز توسط dydx پوشش داده می‌شود. در این طرح دارایی‌های ERC-20 زیر قابل مبادله با USDC خواهند بود:
 • AAVE, COMP, DAI, ETH, WETH, LINK, MATIC, MKR, UNI, USDT, WBTC
 • ممکن است در آینده این لیست توسعه یابد.
 • این صرافی حق تغییر این برنامه و یا منحل کردن آن را برای خود محفوظ داشته است.
 • این صرافی تاکید کرد پوشش گس تراکنش واریزی (با شرط‌های ذکر شده) یک بار در هر ۳ روز خواهد بود.
 • واریز اتریوم به دلیل ابعاد فنی آن در این طرح قرار نمی‌گیرد. کاربرانی که قصد واریز اتریوم (ETH) به این صرافی را دارند، باید ابتدا در یکی از صرافی‌های 1inch یا یونی سواپ، ETH را به WETH مبادله کنند و سپس آن را به dydx واریز نمایند.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر حتما به این صفحه مراجعه کنید.

صرافی بایننس

توکن هواداری SANTOS در لانچ‌پول بایننس عرضه می‌شود.

 • جزییات: با همکاری بایننس با باشگاه برزیلی سانتوس از تاریخ ۲۷ نوامبر (۵ آذر) توکن SANTOS در لانچ‌پول بایننس عرضه شده است.
 • کاربران این صرافی که مراحل احراز هویت را تکمیل کرده باشند می‌توانند با استفاده از استخرهای BNB و BUSD (به مدت ۳۰ روز) توکن SANTOS دریافت کنند.
 • عرضه این توکن بر روی بلاکچین بایننس اسمارت چین (BSC) خواهد بود. عرضه کل این توکن برابر ۳۰ میلیون واحد است که ۵٪ از این تعداد در لانچ‌پول بایننس توزیع خواهد شد.
 • همچنین از تاریخ ۱ دسامبر جفت ارزهای زیر در صرافی بایننس لیست خواهند شد:
 • SANTOS/TRY, SANTOS/BRL, SANTOS/BTC, SANTOS/USDT
 • برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی(SPOT)بازار آتی(FUTURES)
رمزینکسLRCبازار ریالی
بیت‌پینGALA بازار ریالی
والکسSHIB
(واریزERC-20)
بازار ریالی
بایننسRNDR
PYR
RNDR/BUSD,RNDR/USDT,RNDR/BTC
PYR/BUSD,PYR/USDT,PYR/BTC
کوکوین IMX
GODS
KMA
IMX/USDT
GODS/USDT
KMA/USDT
MOVR/USDT
LPT/USDT
گیتMNYMNY/USDT
کوینکس PYR
TOWN
SSV
SUKU
PYR/USDT
TOWN/USDT
SSV/USDT
SUKU/USDT
هوبیIOI
PYR
IOI/USDT, IOI/BTC
PYR/USDT
اوکی‌اکسALCX
CVX
Boring
PEOPLE

ALCX/USDT
CVX/USDT
Boring/USDT
PEOPLE/USDT
CELT/BTC
SOL/USDT
AVAX/USDT
MANA/USDT
SANDUSDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا