اخبار بلاکچین

صرافی dydx تست‌نت خصوصی بلاکچین مبتنی بر کازموس خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی غیرمتمرکز dydx ساعاتی دیگر شبکه آزمایشی خصوصی بلاکچین مبتنی بر کازموس خود راه‌اندازی خواهد کرد. تنها گروه خاصی از توسعه‌دهندگان به این شبکه آزمایشی دسترسی خواهند داشت.

به گزارش د بلاک، صرافی dydx در حال حاضر بر روی شبکه StarkEx، راهکار لایه ۲ مبتنی بر شبکه اتریوم که توسط شرکت StarkWare ساخته شده است قرار دارد و قرار است طی برنامه‌ای ۵ مرحله‌ای به بلاکچین اختصاصی خود در اکوسیستم کازموس منتقل شود.

در مرحله دوم این برنامه، dydx شبکه آزمایشی خصوصی را راه‌اندازی کرد تا توسعه‌دهندگان بتوانند تمامی عملکردهای اساسی این صرافی غیرمتمرکز را بررسی کنند. در مرحله سوم قرار است برخی از اشخاص ثالثی که قصد دارند در نهایت به عنوان ولیدیتور در این شبکه فعالیت کنند، تست‌نت را آزمایش کنند. در دو مرحله نهایی نیز dydx شبکه آزمایشی عمومی خود را در ماه جولای (تیر) راه‌اندازی خواهد کرد.

در طول آزمایش در تست‌نت خصوصی، dydx بر ایجاد اعتبارسنجی و ارتقای شبکه تمرکز خواهد کرد. علاوه بر این، ولیدیتورها برخی از عملکردهای اصلی این صرافی غیرمتمرکز را آزمایش خواهند کرد.

DYDX همچنین در حال ساخت یک اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید و یک وب‌سایت است. این صرافی غیرمتمرکز قصد دارد شبکه بلاکچینی جدید، از طریق پروتکل ارتباط بین بلاکچینی (IBC) کازموس، با سایر شبکه‌های این اکوسیستم تعامل داشته باشد.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا