اخبار خارجی

ایلان ماسک مجددا با توییت خود در مورد بیت کوین خبرساز شد!

ایلان ماسک فرد شناخته‌شده حوزه فناوری و یکی از افرادی که نظر مساعدی در مورد رمز ارز بیت کوین دارد، بار دیگر در باره این ارز دیجیتال اظهار نظر کرد.

مدیر اجرایی شرکت تسلا و Space X شب گذشته و در حساب کاربری توییتر خود در واکنش به سوال مسی ویلیامز در مورد بیت کوین ،نظرها را به خود جلب کرد؛

ابتدا ویلیامز در توییتر خود سوال زیر را مطرح کرد:

ایلان ماسک و بیت کوین

آیا من باید بیت کوین خریداری کنم؟ بله – خیر

ایلان ماسک در پاسخ به این سوال گفت:

Toss a bitcoin to ur Witcher

این جمله طنز اشاره به سریال تلویزیونی Witcher و یکی از اصلی‌ترین آهنگ‌های آن دارد. در آن سریال از آهنگی به نام Toss a Coin to Your Witcher دارد که به معنی: یک سکه به سمت Witcher خود بینداز (نام شخصیت قهرمان فیلم که کارهایی در راستای حفظ انسانیت انجام می‌داد)

ایلان ماسک در گذشته نیز در مورد ارزهای دیجیتال نظرهای طنزی بیان کرده بود. او یک بار دیگر نیز در طرفداری خود از ارز دیجیتال دوج کوین، در توییتر خود همین جمله را تکرار کرده بود. در حالی که ایلان ماسک با بیت کوین شوخی می‌کند، او معتقد است که بیت کوین دارای ارزش ذاتی است.

مدتی پیش نویسنده رمان هری‌پاتر در مورد بیت کوین پرسشی را مطرح کرده بود و ایلان ماسک در پاسخ به او نوشت:

عرضه و چاپ گسترده پول توسط بانک‌های مرکزی دولت‌ها باعث می‌شود که بیت کوین به عنوان پول اینترنت در مقایسه با ارزهای فیات، پشتوانه مستحکم‌تری دارد.

او اخیرا نیز در مورد ارزهای رمزنگاری شده نظر مشابهی را بیان کرده است. او در گفتگو با ARK Invest، که یک شرکت سرمایه‌گذاری وال استریت است، ساختار رمز ارزها را درخشان توصیف کرد. با این حال بیان داشت که این ارزهای رمزنگاری شده دارایی اشکالاتی نیز هستند.

نظر ایلان ماسک و دیگر بزرگان حوزه تکنولوژی در مورد ارزهای دیجیتال و محصوصا بیت کوین عموما همراه با خوشبینی است. بسیاری از آنها آینده اولین رمز ارز جهان را بسیار درخشان تصور می‌کنند.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا