اخبار خارجی

ایلان ماسک: دوج کوین بهترین ارز دیجیتال است!

ایلان ماسک مدیرعامل‌ شرکت SpaceX سرانجام یکی از هزاران ارز دیجیتال موجود را برگزید و اعلام کرد که این ارز دیجیتال، بهترین است. این ارز دیجیتال، بیت کوین نیست، بلکه دوج کوین است.

دوج کوین یک ارز دیجیتال است که توسط جکسون پالمر (Jackson Palmer) و بیلی مارکوس (Billy Markus) به عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما توانست به فعالیت خود ادامه دهد. دوج کوین که نژاد سگ ژاپنی شیبانو اینو را به عنوان معرف خود برگزیده و زبان کاملی را برای خود ایجاد کرده است، توانسته گروه طرفداران خود را بسازد.

این اولین بار نیست که ایلان ماسک علاقه خود به دوج کوین را نشان داده است. وی قبلا نیز قسمت بیوگرافی توییتر خود را به “مدیرعامل دوج کوین” تغییر داده بود و یکبار هم توییت کرده بود: یک دوج کوین به سمت ویچر (شخصیتی فانتزی) خود پرتاب کنید. وی اندکی بعد این توییت را پاک کرد.

امروز، ایلان ماسک ابتدا در توییتر با انتشار عکسی از یک سگ که در حال جشن گرفتن تولد خود بود توییت کرد: “سگ ها میترکونن” وی در پایین عکس نوشت: آنها بهترین کوین را دارند.

ماسک در خصوص بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز صحبت کرده است اما شیوه صحبت او بسیار عجیب بود. وی یکبار توییت کرده بود: ارزهای دیجیتال کلمه تسلیم شدن من است و در ادامه افزوده بود بیت کوین کلمه تسلیم شدن من نیست.

وی درباره بیت کوین نیز صحبت کرده و گفته است که بیت کوین می‌تواند جایگزین پول نقد از لحاظ امکان پذیر ساختن فعالیت های غیرقانونی شود. اما به نظر او، بیت کوین به روش اصلی پرداخت در سراسر جهان تبدیل نمی‌شود. شاید وی معتقد است که دوج کوین به این موضوع دست خواهد یافت.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا