ویتالیک بوترین: ترون ۱۰ برابر بیشتر از اتریوم دارای نقص است!

ویتالیک بوترین موسس اتریوم در بحبوحه یکی دیگر از بحث های توییتری با طرفداران بیت کوین به این موضوع اشاره کرد که ترون ۱۰ برابر بیشتر از ایده های او دارای نقص است.

وی افزود این ارز دیجیتال که به کپی کردن از وایت پیپر اتریوم متهم شده است توسط ماکسیمالیست های بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال جالب در نظر گرفته می‌شود.

ویتالیک بوترین

پشتیبانی از ترون

طبق گزارش U.Today، در ماه فوریه برجسته ترین طرفداران بیت کوین یک اتحاد را با جاستین سان مدیرعامل ترون شکل داده اند.

در آن زمان، آدام بک (Adam Back) مدیرعامل بلاک استریم به شوخی گفت این احتمال وجود دارد که بنیاد ترون بتواند شرکت فناوری بلاک چین کانسنسیس را بخرد.

دریافت ایموجی توسط ترون در توییتر باعث شد یودی ورتهایمر (Udi Wertheimer) موسس Reckless VR بار دیگر علاقه خود به این توکن را اعلام کند. این موضوع باعث ایجاد بحث دیگری با بوترین شد.

ترون و اتریوم

مقایسه نامناسب

بوترین نیز از مقایسه قدیمی و نامناسبی استفاده کرد که باعث تعجب سایر افراد شد.

بوترین در توضیح خود از ترون، تصویری از مقاله نوشته شده توسط اسکات الکساندر، روان شناس ناشناسی را منتشر کرد که بلاگ Slate Star Codex را در اختیار داشت و پس از تهدید نیویورک تایمز مبنی بر افشای مدارک در خصوص وی، دیگر حضوری از خود نشان نداده است.

این مقاله که ۶ سال پیش منتشر شد و نظر بوترین را به خود جلب کرده است درباره اتحاد بین ژاپن و آلمان در جنگ جهانی دوم است. این اتحاد توسط معاهده سه جانبه در ۲۷ سپتامبر ۱۹۴۰ شکل گرفت.

نویسنده مقاله بیان کرده است هنگامی که شرایط مهیا باشد، غیرخودی ها می‌توانند به خودی تبدیل شوند. بوترین نیز در صحبت های خود از این مفهوم استفاده کرد.


منبع u.today
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر