اخبار اتریوم

نظر جاستین سان در مورد ETF اسپات اتریوم؛ SEC باید آموزش ببیند!

این روزها ETF اتریوم چالش‌ها و سروصداهای زیادی را به پا کرده است. تمامی افراد سرشناس نیز در مورد این موضوع صحبت‌هایی داشته‌اند. جاستین سان (Justin Sun) نیز یکی از این افراد است که در این مطلب نظر وی را بیان خواهیم کرد.

به گزارش میهن بلاکچین،‌ جاستین سان بنیانگذار ترون بالاخره در مورد ETF اتریوم صحبت کرد و اظهار داشت:

من فکر نمی‌کنم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دیدگاه مثبتی نسبت به اتریوم و وارد شدن این ارز به بورس داشته باشد.

کمیسیون بورس اوراق بهادار باید درمورد کریپتو بیشتر بداند

جاستین سان نظر خود را در قالب پستی در پلتفرم X به اشتراک گذاشته و اذعان داشت:

بدیهی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده با وارد شدن این ارز به بورس آمریکا که در ماه می (اردیبهشت) اعلام خواهد شد، مخالفت خواهد کرد.

وی دلیل این اقدام را مخالفت قانون‌گذاران بازار اعلام کرد.

به نظر سان، صنعت کریپتو همچنان باید برای آموزش طولانی مدت قانون‌گذاران بازار بورس و اوراق بهادار برای تمرکز بر کمک به درک ارزهای دیجیتال آماده شود.

سان همچنین در ادامه بیان کرد:

نظر صادقانه من این است که ETF اتریوم در ماه می (اردیبهشت) تایید نخواهد شد. صنعت کریپتو باید برای آموزش قانون‌گذاران بازار بورس، با تمرکز بر کمک به آن‌ها برای درک ارزهای دیجیتال آماده شود. اما آیا ما اقدامی برای این موضوع انجام داده‌ایم؟‌ خیر!

تاخیرهای زیادی که این کمیسیون بابت تایید یا عدم تایید این نوع درخواست‌ها داشته است، این موضوع را روشن می‌کند که بورس ایالت متحده تنها برای فرار از این درخواست زمان می‌خرد. اتفاقی که این نظریه را قدرت می‌بخشد به تعویق انداختن درخواست شرکت «فرانکلین تمپلون» در هفته گذشته است.

بدبینی متقاضیان ETF اتریوم

هفته گذشته در رویداد پاریس جان ون اک (Jan Van Eck) بدبینی خود را نسبت به این موضوع اعلام کرد و در گفت‌وگوی خود اذعان داشت:

بعید می‌دانم که بورس ایالات متحده درخواست ETF اسپات اتریوم را قبول یا تایید کند. صنعت‌های دیگری به غیر از کریپتو نیز درگیر این موضوع هستند.

بنابر گزارش رویترز تمامی درخواست‌دهندگان دیگر نیز اعتقاد دارند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالت متحده درخواست آن‌ها مبنی بر وارد شدن به بورس آمریکا رد شود.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا