اخبار خارجی

تحلیل تکنیکال قیمت اتر ؛ حرکت به سمت ۲۵۰ دلار

پس از آنکه طی آخر هفته گذشته بازار بدون نوسان بود، اکنون روند صعودی را در پیش گرفته است. تمام ۱۰ کوین برتر در روند صعودی قرار دارند، در حالی که اتر با ۲.۲۰ درصد افزایش قیمت بیشترین رشد را داشته است.

به دلیل افزایش قیمت اخیر، ارزش بازار طی ۲۴ ساعت گذشته بیشتر شده و به ۲۶۴.۸ میلیارد دلار رسیده است. اطلاعات مرتبط به اتریوم عبارتند از:

  • اسم: اتریوم
  • مشخصه ارز دیجیتال: ETH
  • ارزش بازار: ۲۶,۲۴۳,۴۵۷,۱۹۸ دلار
  • قیمت: ۲۳۵.۴۷ دلار
  • حجم معاملات ۲۴ ساعته: ۶,۷۶۶,۱۹۴,۸۲۷ دلار
  • افزایش قیمت: ۲.۳۴ درصد

اطلاعات مرتبط به زمان فعلی است.

قیمت اتر: تلاشی دیگر برای دستیابی به افزایش قیمت

در روز شنبه، قیمت اتر در محدوده جانبی و کمتر از EMA55 دو ساعته در نوسان بود. در روز یک شنبه، قیمت در سطح میانگین ثابت ماند و امروز، خریداران با حجم معاملات کم توانستند قیمت را به بالاتر از سطح مقاومتی ۲۳۳ دلار برسانند.

طی روز جاری، خریداران با حجم معاملات زیاد از افزایش قیمت پشتیبانی کردند و قیمت اتر به ۲۴۳ دلار بازیابی شد. در صورتی که حجم معاملات افزایش نیابد، اتریوم به سطح قیمت میانگین باز خواهد گشت.

در نمودار ۴ ساعته، اتر از محدوده بدون نوسان قیمت خارج شد و شرایط صعودی کوتاه مدت را تثبیت کرد. این افزایش قیمت با حجم معاملات نسبتا زیاد همراه بود که نشانه ای مثبت برای گاوها است. به علاوه، نقد شدن نیز محدوده های کنونی بسیار زیاد است. در مجموع، این آلتکوین می‌تواند می‌تواند تا سطح مقاومتی ۲۳۷ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

نمودار روزانه به اندازه نمودار ۴ ساعته خوش بینانه نیست. حجم معاملات در این نمودار در روند صعودی قرار ندارد. نوسان احتمالی قیمت اتر می‌تواند رسیدن به سطح بالاتر کانال و پس از آن، کاهش به ۲۲۰ دلار باشد.
قیمت کنونی اتر ۲۳۴.۹۳ دلار است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا