اخبار خارجی

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا از این پس ETH رهبری بازار را به عهده دارد؟

اتریوم به نقطه عطف دیگری دست یافت و روند صعودی آن به سمت قیمت ۲,۵۰۰ دلار نزدیک شد. در ۲۴ ساعت اخیر در بازار کریپتو شاهد کاهش قیمت اکثر ارزهای دیجیتال بودیم، اما قیمت اتر ثابت مانده است. از طرف دیگر، بیت کوین نتوانست از سطح قیمت ۶۴,۰۰۰ دلار فراتر رود و در حال حاضر با قیمت اندکی بیشتر از ۶۲,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. سایر آلتکوین‌ها نیز ترکیبی از افزایش و کاهش قیمت را پشت‌سر گذاشته‌اند.

۲۶۵۰ دلار؛ هدف تکنیکالی قیمت اتریوم

در حال حاضر قیمت اتریوم پس از عبور از الگوی مثلث صعودی نمودار روزانه به ۲,۴۴۳ دلار رسیده است.

پس از یک روند صعودی طولانی، مثلث مورد نظر ایجاد شده است و پس از آن دوره بدون نوسان است. انتظار عبور از این الگو وجود دارد. این موضوع هنگامی رخ می‌دهد که قیمت اتریوم از سطح مقاومتی عبور کند. افزایش حجم معاملات این موضوع را تایید می‌کند. انتظار می‌رود با افزایش ۳۴ درصدی، قیمت اتر به ۲۶۵۰ دلار برسد.

نمودار روزانه قیمت ETH

نمودار قیمت اتریوم

چشم‌انداز صعودی توسط اندیکاتور MACD نیز تایید شده است. از ابتدای ماه آوریل تاکنون، این اندیکاتور سیگنال صعودی ارسال کرده و منجر به تشویق سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری بیشتر در اتریوم شده است. برای مثال، جایگاه خط MACD (خط آبی رنگ) که بالاتر از خط سیگنال است نشان می‌دهد که اتریوم هم‌چنان در محدوده خرید قرار دارد.

هم‌چنین عبور از قیمت ۲,۵۰۰ دلار می‌تواند سفارشات خرید چشمگیری را برای اتریوم فعال کند، زیرا گاوها تمرکز خود را به سمت ۳۰۰۰ دلار معطوف خواهند کرد. با ورود سرمایه‌گذاران، هدف ۲,۶۵۰ دلاری می‌تواند پیش‌بینی محافظه کارانه‌ و مطمئن‌تری باشد.

از طرف دیگر همزمان با عرضه سهام کوین بیس در بازار سهام امریکا، قیمت بیت کوین کمی نزولی شد. اما به طور کلی، بسیاری از تحلیلگران روند کلی قیمت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال را صعودی می‌دانند.

منبع
coingape

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا