اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار کوتاه

اولین برداشت آزمایشی اترهای قفل شده در تست‌نت با موفقیت انجام شد

اولین آزمایش برداشت اترهای استیک شده در یکی از تست نت‌های اتریوم به نام Zhejiang با موفقیت انجام شد.

به گزارش کوین دسک، یک هفته پس از راه‌اندازی شبکه آزماشی Zhejiang، آزمایش برداشت اترهای استیک شده با موفقیت انجام شد. توسعه‌دهندگان اتریوم امیدوارند این به‌روز رسانی (هاردفورک شانگهای) در ماه آینده میلادی در شبکه اصلی انجام شود.

بارناباس بوسا از بنیاد اتریوم عنوان داشت برداشت کامل و یا قسمتی از ETHهای سپرده‌گذاری شده و همچنین تغییرات BLS در این آزمایش اجرا شده‌اند. این آزمایش در هفته‌های آتی درشبکه‌های سپولیا و گوئرلی نیز انجام می‌شود.

آپدیت: توسعه‌دهندگان اتریوم اعلام کردند آپدیت آزمایشی شانگهای در تست نت سپولیا در تاریخ ۲۸ فوریه (۹ اسفند) انجام می‌شود. Sepolia یک شبکه آزمایشی خصوصی است که برخلاف عمومی بودن تست نت Zhejiang تنها برای توسعه‌دهندگانی که ولیدیتور هستند در دسترس است.

منبع
coindesk

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا