اخبار خارجی

نهنگ ها ۱۸۲ میلیون دلار اتر به صرافی ها انتقال دادند

با کاهش ناگهانی ۷۰۰,۰۰۰ اتر موجودی حساب‌های غیر صرافی طی ۳ روز، احتمال نوسان قیمت به شدت وجود دارد. سرمایه‌گذاران بزرگ اتر تقریبا ۲۰۰ میلیون دلار به صرافی‌ها انتقال دادند و اکنون نوسان قیمت در کمین خواهد بود.

اطلاعات شرکت تحلیل درون زنجیره‌ای سنتیمنت (Santiment) در تاریخ ۲۳ جولای نشان داده است که ۷۰۰,۰۰۰ اتر به ارزش ۱۸۲.۷ میلیون دلار طی ۳ روز به کیف پول صرافی‌ها انتقال یافته است.

انتقال اتر، افزایش قیمت را پیش‌بینی می‌کند

این انتقال با کاهش موجودی کیف پول‌های غیر صرافی به همین مقدار مصادف شده است و گویای آن است که نهنگ‌ها در حال آماده شدن فروش یا معامله انبوه ا‌تر هستند.

سنتیمنت در توییتر نوشت:

تقریبا ۷۰۰,۰۰۰ اتر توسط ۱۰۰ نهنگ برتر طی ۳ روز انتقال یافته است. در این مدت، مجموع موجودی ۱۰۰ آدرس برتر غیر صرافی اتر نیز تقریبا ۷۰۰,۰۰۰ اتر به ارزش ۱۸۲.۷ میلیون دلار کاهش یافت.

اتر - اتریوم

طی هفته‌های گذشته، علاقه به جفت ارز ETH/BTC افزایش یافته و توسط پدیده توکن دیفای که از پروتکل ERC-20 برای تراکنش‌های خود استفاده می‌کند تشدید شده است. اتریوم ۲.۰، عرضه آخرین شبکه آزمایشی خود را برای اوایل ماه آگوست برنامه ریزی کرده است.

دو افزایش قیمت بیت کوین در هفته جاری بر قیمت اتر نیز تأثیرگذار بوده است، به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته مجموعا ۸.۶۷ درصد افزایش قیمت داشته که عملکرد بسیار بهتری نسبت به بیت کوین با ۲.۰۲ درصد افزایش قیمت بوده است.

کوین تلگراف پیش‌بینی کرده بود که روند صعودی جدیدی برای ا‌تر ایجاد خواهد شد و می‌توان انتظار عبور از سطح مقاومتی ۲۵۰ دلار را داشته باشیم.

راکش اوپادیای (Rakesh Upadhyay) تحلیلگر ارزهای دیجیتال در این خصوص نوشت:

افزایش قیمت اتر در تاریخ ۲۱ جولای آن را به سطح مقاومتی ۲۴۹ الی ۲۵۳ دلار نزدیک کرده است. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از این سطح برسانند، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد.

ون دوپوپ: قیمت اتر کمتر از ارزش آن است

مایکل ون دوپوپ تحلیلگر ارز دیجیتال نیز با این نظر موافق بوده است.

وی توییت کرد:

ارزش کل بازار ارز دیجیتال به احتمال بسیار زیاد افزایش خواهد یافت.

افزایش ارزش کل بازار ارز دیجیتال توسط بیت کوین نیست، بلکه توسط ا‌تر خواهد بود. قیمت اتر نسبت به ارزش آن بسیار کمتر است.

معامله‌کنندگان ارز دیجیتال به تدریج نگرش بدبینانه خود نسبت به بازار را کنار گذاشته‌اند، به طوری که ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین با افزایش قیمت مواجه شده‌اند.

افزایش قیمت بیت کوین به ۹۴۰۰ دلار در روز سه شنبه باعث شد که قبل از حرکت به سمت سطح مقاومتی ۱۰,۰۰۰ دلار، سطح قیمت ۹۳۵۰ دلار حفظ شود. ون دوپوپ مطمئن است که بازار بیت کوین پتانسیل کافی برای رسیدن به قیمت ۵ رقمی را دارد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا