مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ خرده ارزهای دیجیتال را به خودمان هدیه دهیم!

در مقاله‌های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم. در ویدیو این هفته آنتونی درباره پیدا کردن خرده ارزهای دیجیتال صحبت می‌کند.

آنتونی که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، توضیح می‌دهد که چرا و چگونه در بین حافظه‌های دستگاه‌هایمان، به دنبال خرده ارزهای دیجیتال بگردیم. همچنین در پایان این ویدیو، آنتونی نکته مهمی را در قالب یک تکلیف ارائه می‌دهد.

آنتونی که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، در این ویدیو سعی دارد دلایل پیدا کردن خرده ارزهای دیجیتال را برای کاربران توضیح دهد.

چرا باید به دنبال خرده ارزهای دیجیتال بگردیم؟

بهترین اپلیکیشن های قیمت رمزارز

قبل از هرچیز باید بگوییم که منظور از خرده ارزهای دیجیتال در این ویدیو چیست. در ابتدای پیدایش کریپتو کارنسی‌ها، ارزش هر واحد از کوین‌های آنها بسیار کم بود. در چند سال ابتدایی بیت کوین، قیمت این ارز نیز بسیار ناچیز بود، به طوریکه شخصی با ۱۰۰۰۰ واحد آن یک پیتزا سفارش داده بود! به همین دلیل، آنتونی در این ویدیو به ارزهایی که ممکن است در گذشته در کیف پول شما بوده و در طول زمان فراموش شده‌اند خرده ارز می‌گوید.

با ارزشمند شدن ارزهای دیجیتال علی الخصوص قدیمی‌ترین آنها، کمترین مقدار این دارایی‌ها نیز بسیار قیمتی خواهد بود. آنتونی در این قسمت از برنامه انتهای لانه خرگوش، پیشنهاد می‌کند که به خودمان از این ارزها هدیه دهیم! او با مقایسه پیدا کردن پول در جیب کت، کاربران را به جستجو در حافظه‌های کامپیوترشان برای پیدا کردن ارز تشویق می‌کند.


بازیابی کیف پول بیت کوین به ارزش ۴ میلیون دلار پس از ۹ سال!


با جستجو در تمام قسمت‌های سیستم، گوشی و هاردهای خارجی و حتی نوشته‌های کاغذی مربوط به چند سال گذشته ممکن است برخی از کلیدهای مرتبط با کیف پول‌ها را پیدا کنیم. یا حتی مشخصاتی از صرافی‌هایی که با آنها کار کرده بودیم و احتمالا خرده ارز دیجیتالی در هر کدام از آنها داشته باشیم.

ممکن است این جستجو برای کریپتوها، منجر به پیدا شدن هیچ سر نخی نشود. اما آنتونی هدف از این کار را آزمایش راه‌های بازگرداندن کیف پول‌ها و تست امنیت و اطلاعات مربوط به ارزهای حال حاضر شما می‌داند.

منبع
mihanblockchain

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا