متوسط مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ بهترین جایگزین برای کیف پول سخت افزاری، کدام کیف پول است؟

در مقاله‌های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم. در این سری ویدیوهایی که با نام “انتهای لانه خرگوش” معروف است، آنتونی سعی دارد سوال‌های مهمی که کاربران هنوز از او نپرسیده‌اند را جواب دهد. در این ویدیو او درباره این سوال که، به جای کیف ‌پول سخت افزاری از چه کیف‌پول‌هایی می‌توان استفاده کرد، توضیح می‌دهد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

 

آنتونی که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال است، در این ویدیو سعی دارد برای آن دسته از کاربرانی که امکان دسترسی و یا خرید کیف ‌پول سخت افزاری را ندارند، راه حل‌های جایگزین مناسبی را معرفی کند.

دستگاه جایگزین برای کیف پول سخت افزاری

بسیاری از افراد و کاربران هستند که امکان خرید و یا دسترسی آنها به کیف ‌پول سخت افزاری ممکن نیست. آنتونی برای این دسته از کاربران بهترین انتخاب را استفاده از گوشی‌های موبایل هوشمند می‌داند. زیرا بعد از کیف ‌پول سخت افزاری، مطمئن‌ترین دستگاهی که از آن میتوان استفاده کرد گوشی‌های هوشمند هستند. البته این نکته را هم فراموش نکنید که حتما نباید گوشی شما، جزو جدیدترین و گران‌ترین گوشی‌های موبایل برای استفاده به عنوان کیف‌پول باشد. گوشی‌های ۲ تا ۳ نسل قبل کمپانی‌ها هم برای انجام این کار مفید هستند.

مهمترین نکته این است که حتما سیستم عامل و تمامی موارد امنیتی گوشی خود را قبل از نصب یک کیف‌پول بروزرسانی کرده باشید. برای امنیت بیشتر کیف پول حتما از چند پوشش امنیتی مانند اثرانگشت، رمز، پترن و موارد مشابه آن برای گوشی خود استفاده کنید. انتخاب کیف پول مناسب که ویژگی‌ها مختلفی داشته باشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

استفاده از گوشی همراه بهتر است یا کامپیوتر شخصی

آنتونی معتقد است برای جایگزینی کیف پول سخت افزاری، استفاده از گوشی‌های همراه بسیار بهتر از سیستم‌عامل‌های دستکتاپ است. زیرا سیستم عامل آن نسبت به سیستم‌عامل‌های دسکتاپ از امنیت بیشتر برخوردار بوده و معمولا بر روی کامپیوترهای شخصی ما برنامه‌های بسیار زیاد دیگری نیز نصب می‌کنیم که سبب از بین رفتن امنیت می‌شود. البته آنتونی خود نیز از کیف‌پول الکتروم که برای دسکتاپ است استفاده می‌کند اما کلید‌‌های خصوص آن را در جای دیگری ذخیره می‌کند.

این را به خاطر داشته باشید که حتی اگر شما کیف پول سخت افزاری هم دارید، یک کیف پول بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید زیرا بسیار پرکاربرد بوده و برای جابه‌جایی مبالغ کم،‌ بسیار سریع و مناسب است. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که هرگز مبالغ زیاد را بر روی کیف‌پول‌های گوشی و دسکتاپ خود ذخیره نکنید و برای اینکار حتما از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا