مقالات عمومیویدیو

هر هفته با آنتونی؛ آیا بیت کوین دولت ها را آزمایش می کند؟

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. در ویدیو این هفته آنتونی در خصوص این موضوع صحبت می کند که آیا بیت کوین در حال آزمایش دولت هاست؟

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ساتوشی ناکاموتو با عرضه بیت کوین حتی تصور نمی کرد که این کوین بتواند به درستی کار کند و اینکه این ارز دیجیتال برتر به چه سمت و سویی برود برای تمامی افراد نامشخص بود. اما حالا بیت کوین پس از گذشت ۱۰ سال از عرضه خود نشان داده است که در حال حاضر قدرت زیادی دارد. در ویدیو این هفته، آنتونی در مورد این موضوع صحبت می کند که در واقع این دولت ها نیستند که بیت کوین را آزمایش می کنند بلکه این بیت کوین است که دولت ها را آزمایش می کند. دولت هایی که آزادی بیشتری به افراد جامعه خود می دهند و برای آزادی فردی افراد جامعه ارزش قائل هستند، استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتال را در کشورها هموارتر می کنن. اما کشورهایی که بسته و محدود تر می باشند هر بار قوانینی برای ارزهای دیجیتال تعیین می کنند تا شرایط استفاده از آن را سخت تر کنند و یا اگر بیت کوین شروع به آسیب رساندن به ارز ملی آن کشور کند استفاده از آن را مسدود می کند. در واقع بیت کوین به مردم نشان می دهد که با چه حکومت هایی روبرو هستند.

به نظر آنتونی هر چه بیشتر بگذرد دولت ها موضع خود را در خصوص بیت کوین سخت و سخت تر می کنند زیرا دولت ها در برابر هر چیز توقف ناپذیری مقاومت می کنند و بیت کوین یک ایده توقف ناپذیر است که دنیا را دگرگون می کند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا