اخبار آلتکوین

وکیل مشهور: توافق ریپل و کمیسیون بورس آمریکا به پرونده صرافی کوین بیس بستگی دارد

جان دیتون (John Deaton)‌، وکیل آمریکایی پیش‌بینی می‌کند پروسه پرونده بین شرکت ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) یک سال به طول بیانجامد. دیتون معتقد است تنها در صورتی که دادگاه با درخواست صرافی کوین بیس برای رد شکایت کمیسیون بورس موافقت کند، می‌توانیم شاهد توافق ریپل و SEC باشیم.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از کوین تلگراف، دیتون امروز در رشته توییتی نظر خود را در رابطه با پرونده ریپل و کمیسیون بورس آمریکا به اشتراک گذاشت و مدعی شد هیچ گفتگوی جدی برای توافق میان مدیران ریپل و SEC انجام نشده است. به گفته دیتون، کمیسیون بورس به دنبال دریافت جریمه ۷۷۰ میلیون دلاری است، اما روند حقوقی مربوط به دریافت جریمه، پیچیده است و فرآیندهای قانونی مختلفی دارد.

وی در این رابطه گفت:

من فکر نمی‌کنم گفتگوی جدی بین ریپل، برد گارلینگهاوس، کریس لارسن و SEC انجام شده باشد. کمیسیون بورس عصبانی و خجالت‌زده است و ۷۷۰ میلیون دلار جریمه می‌خواهد.

به گفته دیتون، فاز دریافت جریمه شبیه به شروع کردن دوباره یک پرونده حقوقی دوباره است و مراحل مختلفی از جمله واریز وجه، درخواست اسناد، ایمیل‌ها، سوابق مالی، قراردادها و تراکنش‌های سرویس ODL ریپل را دارد. این وکیل معتقد است شرکت ریپل احتمالا با حذف تراکنش‌های ODL و کاهش هزینه‌های اضافی، جریمه ۷۷۰ میلیون دلاری درخواستی کمیسیون بورس را کاهش خواهد داد. در پرونده مربوط به پروژه LBRY نیز کمیسیون بورس ابتدا ۲۳ میلیون دلار جریمه درخواست کرد، اما پس از هشت ماه این رقم به ۱۳۰،۰۰۰ دلار کاهش یافت.

توییت جان دیتون
منبع: X

وی در رابطه با زمان مشخص شدن نتیجه پرونده گفت:

من انتظار ندارم که حکم نهایی توسط قاضی تورس تا اواخر تابستان صادر شود. به معنای واقعی کلمه ممکن است یک سال کامل طول بکشد تا درخواست تجدیدنظر در این پرونده ثبت شود.

دیتون معتقد است نتیجه پرونده ریپل و کمیسیون بورس ارتباط تنگاتنگی با پرونده کوین بیس دارد. به گفته وی، در صورتی که دادگاه با درخواست کوین بیس برای رد شکایت کمیسیون بورس موافقت کند، ممکن است SEC موضع خود را در رابطه با کریپتو تغییر دهد و به توافق با ریپل فکر کند. در غیر این صورت احتمالا SEC به سیاست‌های فعلی خود ادامه خواهد داد.

جلسه شفاهی برای بررسی درخواست کوین بیس برای ۱۷ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۷ دی) برنامه‌ریزی شده است و احتمالا طی ۶۰ تا ۱۲۰ روز نتیجه آن اعلام خواهد شد. در این زمان انتظار می‌رود ریپل تلاش کند تا جریمه ۷۷۰ میلیون دلاری را کاهش دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا