اخبار خارجی

بارسلونا و رئال مادرید، نشان تجاری مشترک در متاورس ثبت می‌کنند

در چند ماه اخیر که بازار کریپتو دچار رکود بود از تب و تاب توکن‌های بی‌همتا (NFT) نیز کاسته شده، اما هر از چند گاهی خبر حضور شرکت‌ها، برندها و افراد مشهور در فضای متاورس منتشر می‌شود. در جدیدترین خبر، دو باشگاه بزرگ فوتبال جهان از کشور اسپانیا یعنی بارسلونا و رئال مادرید برنامه‌‌های خود برای حضور در متاورس را اعلام کرده‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید درخواست ثبت نشان تجاری (Trademark Application) مشترک برای حضور در متاورس را ثبت کرده‌اند. Trademark Application به معنای درخواست کتبی رسمی برای ثبت علامت تجاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده یا مرجع دولتی معادل آن در کشورهای دیگر است.

برخلاف رقابت شدید باشگاه‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در دنیای واقعی، این دو باشگاه برای حضور در متاورس تصمیم به همکاری گرفته‌اند. این دو باشگاه نزدیک به یک هفته پیش برای درخواست خود را ثبت کردند؛ اما این خبر اخیرا توسط وکیل مایک کوندودیس (Mike Kondoudis) تایید شد:

قدرت‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا درخواست ثبت نشان تجاری مشترکی را ارائه کرده‌اند که شامل موارد زیر است:

– بازی واقعیت مجازی
– لباس، کفش و هدبند مجازی
– نرم‌افزار مدیریت تراکنش رمزارزها و موارد دیگر!

منبع: توییتر
  • درخواست علامت تجاری (Trademark Application) چیست؟

Trademark Application به معنای درخواست کتبی رسمی برای ثبت علامت تجاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده یا مرجع دولتی معادل آن در کشورهای دیگر است. پیش از این نیز نایکی (Nike) تولید کننده کفش‌های ورزشی، با درخواست ثبت علامت تجاری آمادگی خود برای ورود به متاورس را اعلام کرد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا