اخبار آلتکوین

نهنگ‌های فچ‌ای‌آی (FET) در حال انباشت قبل از کامل شدن ادغام ASI

قیمت فچ‌ای‌آی (FET) دیگر نمایانگر قیمت FET نیست بلکه قیمت توکن سوپراینتلنجس الاینس (ASI) را نشان می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، با ادغام اوشن‌پروتکل (OCEAN) و سینگیولاریتی‌نت (AGIX) در فچ‌ای‌آی (FET)، هویت جمعی آنها به ASI تبدیل شده است و احساسات مثبت نشان از صعود احتمالی قیمت این توکن دارد.

استقبال نهنگ‌ها از ادغام ASI

انتظار می‌رفت قیمت Fetch.ai قبل از ماه جولای افزایش یابد، زیرا ادغام توکن در این هفته آغاز شد و پیش‌بینی می‌شود تا اواسط جولای تکمیل شود. سوپراینتلجنس الاینس در طول این انتقال تحت عنوان FET معامله خواهد شد. این توکن با ارزش بازار فعلی نزدیک به ۳ میلیارد دلار، به عنوان دومین دارایی بزرگ در بازار توکن‌های هوش مصنوعی ظاهر شده است.

نهنگ‌های FET از این فرصت استفاده کرده و تا آنجا که می‌توانستند انباشت کردند. در عرض یک هفته، آدرس‌هایی که بین ۱۰۰٬۰۰۰ تا ۱۰ میلیون FET دارند، بیش از ۶۲ میلیون FET به ارزش نزدیک به ۷۳ میلیون دلار انباشت کرده‌اند.

هولدینگ نهنگ‌های FET - منبع: سنتیمنت
موجودی نهنگ‌های FET – منبع: سنتیمنت

این سرمایه‌گذاران انتظار دارند پس از تکمیل ادغام، قیمت‌ها افزایش یابد و به سود برسند.

با این حال، این خوش‌بینی به نهنگ‌ها محدود نمی‌شود و سرمایه‌گذاران خرد نیز احساسات مثبتی در رابطه با این ادغام دارند. احساسات وزنی (Weighted Sentiment) تا حد زیادی مثبت بوده است و استفاده از عبارت فچ‌ای‌آی در تمامی پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی افزایش یافته است.

احساسات وزن شده FET - منبع: سنتیمنت
احساسات وزن شده FET – منبع: سنتیمنت

این احساسات مثبت نشان‌دهنده رشد احتمالی قیمت ASI در آینده است.

پیش‌بینی قیمت FET: خروج از تثبیت

انتظار می رفت که قیمت Fetch.ai از روند صعودی حاصل از ادغام بهره‌مند شود، اما شرایط بد بازار ارز دیجیتال مانع این امر شد. در نتیجه، FET هنوز بین ۱.۷ دلار تا ۱.۰ دلار تثبیت شده است و اکنون نزدیک به یک ماه است که ادامه دارد. 

این تثبیت در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت تا زمانی که ادغام کامل شود و صعود حاصل از آن به خروج FET از این نوسان کمک خواهد کرد. 

تحلیل قیمت FET - منبع: تریدینگ ویو
تحلیل قیمت FET – منبع: تریدینگ ویو

اگرچه این آلت کوین نشانه‌هایی از کاهش احتمالی و شکست حمایت ۱.۰ دلار را نشان داده است، اما نمی‌توان آن را به طور کامل رد کرد. اگر این اتفاق بیفتد، سناریوی صعودی مذکور کاملا بی‌اعتبار خواهد شد.

منبع
بی این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا