پذیرش سازمانی ارزهای دیجیتال؛ فیدلیتی در صدد ارائه اتر به سرمایه گذاران سازمانی است

تام جزوپ (Tom Jessop) رییس Fidelity Digital Assets بخش معاملات ارز دیجیتال فیدلیتی اعلام کرد که این شرکت ممکن است در صورت داشتن تقاضای کافی، پشتیبانی از اتر را در سال ۲۰۲۰ به خدمات خود بیافزاید.

جوزپ طی مصاحبه ای با The block در تاریخ ۱۳ دسامبر به سوالاتی درباره این شرکت پاسخ داد. هنگامی که از او درباره احتمال پشتیبانی از اتر در آینده سوال پرسیده شد وی گفت:

ما کارهای زیادی بر روی اتریوم انجام داده ایم. ما در صدد پشتیبانی از آن در سال جدید هستیم. ما مطیع خواسته های مشتری ها خود می‌باشیم.

پذیرش سازمانی ارزهای دیجیتال

جزوپ هم چنین گفت که موانع اصلی برای پذیرش سازمانی ارزهای دیجیتال عبارتند از نوسان قیمت، عدم شفافیت قانونگذاری و عدم وجود پیگیری سوابق. وی بیان کرد که معتقد است این مشکلات با گذشت زمان کمرنگ خواهند شد. جزوپ گفت:

به این صورت است که از خود می‌پرسم 'از کجا بدانم اگر این چیز را بخرم فردا هم وجود خواهد داشت؟ بر اساس این نکته که سابقه این دارایی ۱۰ سال است چه شاخصی از ماندگاری و پایداری در اختیار دارم؟ به نظرم بسیاری از این سوالات با گذشت زمان پاسخ داده خواهند شد.

پلتفرم معاملات و تصدی ارزهای دیجیتال فیدلیتی با گروه منتخبی از مشتریان در ماه مارس عرضه شد. این پلتفرم برای خرده سرمایه گذاران نیست، بلکه بر روی صندوق های پوشش ریسک، دفاتر خانوادگی، حقوق بازنشستگی و سایر سرمایه گذاران سازمانی متمرکز است.

در ماه اکتبر، کتلین مورفی (Kathleen Murphy) رییس بخش سرمایه گذاری های شخصی فیدلیتی گفت این شرکت، ارزهای دیجیتال را در پلتفرم های معاملاتی خرده فروشی ارائه نمی‌دهد تا از مشتریان خود در مقابل بازار پرخطر محافظت کند.

از آنجایی که پذیرش سازمانی بیت کوین شروع شده است، پلتفرم های معاملاتی مختلف در صدد ارائه اتر به سازمان ها هستند. طبق گزارش کوین تلگراف در اواسط ماه اکتبر، قراردادهای آتی اتر می‌تواند مکانیزم بعدی برای گسترش بازار ارزهای دیجیتال باشد.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر