پلتفرم فیدلیتی (Fidelity) در دسترس مشتریان قرار گرفت!

کمپانی بزرگ آمریکایی فیدلتی اعلام کرد دارایی دیجیتال فیدلیتی (Fidelity Digital Assets) که شاخه ارز دیجیتال خدمات مالی این شرکت می باشد، در دسترس گروهی از مشتریان خاص قرار گرفته است.

این شرکت در توییتر اعلام کرد:

ما با یک سری از مشتریان واجد شرایط همکاری می کنیم و به این مشارکت ادامه می دهیم. راهکارهای ما بر روی نیاز به صندوق های تامین، دفاتر خانواده، حقوق بازنشستگی، کمک های مالی، سرمایه گذاران سازمانی دیگر متمرکز می باشد.

فیدلیتی (Fidelity) پیشتر در اواخر ماه ژانویه اعلام کرد که این پلتفرم در مراحل نهایی آزمایشی سرویس دارایی دیجیتال جدید خود می باشد. این شرکت همچنین اعلام کرد از زمان اعلام اولیه خود در ماه اکتبر ۲۰۱۸، پلتفرم خود را توسعه داده است تا معاملات سازمانی، استانداردهای متصدی و الزامات قانونی پاسخگو باشد.

هم چنین در ژانویه، منابع ناشناس خاطر نشان کرده اند که برنامه تصدی بیت کوین فیدلیتی تا ماه مارس ۲۰۱۹ فعال خواهد شد.

تام جسوپ رییس دارایی دیجیتال فیدلیتی طی مصاحبه ای با CNBC بیان کرد که این شرکت فعالیت خود را آغاز کرده است اما همچنان بر روی چندین بخش از این پلتفرم کار می کنند. وی خاطر نشان کرد برخی از کاربران از ماه ژانویه با پلتفرم کار کرده اند و برخی باید تا ماه سپتامبر صبر کنند و این امر به شرایط هر مشتری بستگی دارد.

جسوپ همچنین افزود که بازار نزولی سال گذشته تاثیری بر توسعه های این شرکت نداشته است بلکه اگر صندوق سرمایه گذاری کریپتویی زمانی که بازار در اوج خود قرار داشت فعالیت خود را آغاز می کردند حتما ضرر کرده اند.

طبق گفته های وی با وجود بازار نزولی افزایش علاقه به سرمایه گذاری سازمانی در ارزهای دیجیتال ادامه می یابد. وی ادامه داد:

هر شرایطی که پیش آید، انگیزه آنها همان قدر است که قیمت ها بیشتر از الان بودند.

فیدلیتی (Fidelity) در ماه فوریه اظهار داشت از آنجایی که شرکت توسعه بیشتری پیدا می کند، همچنان به گسترش پایگاه مشتریان خود ادامه خواهند داد.

فیدلیتی (Fidelity) به طور فعال بر روی فناوری های جدید سرمایه گذاری می کند که می تواند به مدل کسب و کار در حال رشد خود کمک کند و طبق گزارشات ۲.۵  میلیارد دلار هر سال بر روی فناوری هایی نظیر بلاک چین و هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند.

ابیگل جانسون مدیر عامل فیدلیتی یکی از حامیان ارزهای دیجیتالی است و ماینینگ اتریوم و بیت کوین را در سال ۲۰۱۷ به این شرکت معرفی کرد. وی در همایشی بیان کرد:

من به ارزهای دیجیتال اعتقاد کامل دارم. من یکی از معدود افراد از جانب شرکت های خدمات مالی بزرگ هستم که در مقابل شما قرار گرفته ام و نسبت به ارزهای دیجیتال ناامید نشده ام.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر