اخبار آلتکوین

هشدار فلوکی اینو در مورد نسخه‌های فیک FLOKI: تنها در شبکه اتریوم و BNB اسمارت چین فعالیت می‌کنیم

تیم توسعه فلوکی اینو به کاربران نسبت به نسخه‌های فیک این میم کوین در شبکه‌های بلاکچینی سولانا و بیس هشدار داد. ظاهرا در مدت اخیر در شبکه‌های مختلف میم کوین‌های زیادی با سو استفاده از برند فلوکی اینو عرضه شده‌اند که به گمراهی سرمایه‌گذاران منجر شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، حساب رسمی فلوکی اینو در شبکه اجتماعی X اعلام کرد در حال حاضر این میم کوین تنها در شبکه‌های BNB اسمارت چین و اتریوم عرضه شده و در هیچ بلاکچین دیگری فعالیت نمی‌کند.

به گفته توسعه‌دهندگان فلوکی اینو، آدرس قرارداد این توکن در شبکه اتریوم «0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e» و آدرس آن در شبکه BNB اسمارت چین «0xfb5b838b6cfeedc2873ab27866079ac55363d37e» است و با بررسی آنها کاربران می‌توانند از کلاهبرداری‌ها و سرمایه‌گذاری در نسخه‌های فیک جلوگیری کنند.

فلوکی اینو همچنین از جامعه کاربران خود خواست تا اطلاعات را تنها از منابع رسمی این پروژه به دست بیاورند تا در دام کلاهبرداران نیفتند.

رشد اکوسیستم فلوکی اینو

علیرغم این هشدارها و ظهور نسخه‌های فیک برای فلوکی اینو، این میم کوین همچنان به بهبود عملکرد و کاربرد اکوسیستم خود ادامه می‌دهد. یکی از آخرین پیشرفت‌های این میم کوین، معرفی سرویس نام فلوکی اینو در شبکه BNB چین است. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا دامنه‌های غیرمتمرکزی را با پسوند floki. ثبت کنند.

سرویس نام فلوکی اینو از معماری Space ID استفاده می‌کند. بدین ترتیب کاربران می‌توانند از دامنه‌های خود برای تعامل با کیف پول‌ها و صرافی‌های محبوبی مثل پنکیک سواپ استفاده کنند.

در حال حاضر تعداد هولدرهای فلوکی اینو در زنجیره BNB از ۴۱۷٬۴۰۰ نفر عبور کرده است. به دنبال این اتفاق، تیم توسعه فلوکی اینو برنامه جدیدی راه‌اندازی کرد و در آن به هولدرهای خود درصدی سود هدیه داد.

این توکن همچنین در ماه مارس از نقشه راه جدید خود در سال ۲۰۲۴ رونمایی کرد. از جمله اهداف مهم فلوکی در این سال می‌توان به طرح حساب‌های بانکی دیجیتالی قانون‌گذاری شده اشاره کرد. این طرح به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از توکن‌های FLOKI، به حساب‌های بانکی خود پول واریز کنند. علاوه بر این، فلوکی به دنبال آن است تا با یک شرکت فین‌تک مجوزدار با قابلیت انجام پرداخت‌ها در شبکه سوییفت همکاری کند.

در ماه ژانویه، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) درباره برنامه استیکینگ فلوکی و توکن‌فای به سرمایه‌گذاران هشدار داد. به گفته SFC، وعده بازدهی سالانه ۳۰ تا ۱۰۰ درصدی این پروژه‌ها جای تامل دارد. علاوه بر این، این پروژه‌ها مجوزهای لازم برای فروش عمومی در هنگ کنگ را به دست نیاورده‌اند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا