اخبار بلاکچین

رونمایی فرکس فایننس از پل شبکه اصلی Fraxtal؛ اسنپ شات ایردراپ امروز گرفته می‌شود

شبکه اصلی Fraxtal اکنون از طریق پل رسمی آن برای کاربران قابل دسترس است. پیش از این، شبکه اصلی تنها برای تعداد خاصی از شرکای این پروژه در دسترس بود.

به گزارش میهن بلاکچین، پروژه دیفای فرکس فایننس (Frax Finance) یک پل (بریج) به Fraxtal، شبکه لایه ۲ جدید اتریوم، افتتاح کرده که انتقال دارایی‌ها را برای کاربران تسهیل می‌کند.

گفتنی است شبکه اصلی Fraxtal در ابتدا به صورت محدود راه‌اندازی شده بود که در ابتدا فقط برای شرکای منتخب از جمله ارائه‌دهندگان زیرساخت مانند Safe، Chainlink، Axelar و LayerZero در دسترس بود.

اکنون، کاربران با استفاده از این پل می‌توانند دارایی‌هایی از جمله ETH، CRV، sfxETH و موارد دیگر را از شبکه اتریوم به Fraxtal واریز کنند.

Fraxtal که به عنوان یک رول‌آپ آپتیمیستیک سازگار با اتریوم با استفاده از OP Stack توسعه یافته، قرار است به بخشی از اکوسیستم سوپرچین آپتیمیزم تبدیل شده و با شبکه‌های دیگری مانند Base، Mode، Aevo، Lyra و Zora با پشتیبانی کوین بیس همسو شود. هدف این شبکه این است که به عنوان یک پلتفرم Dapps با تاکید ویژه بر امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) فعالیت کند.

فرکس خالق استیبل کوین غیرمتمرکز Frax و مشتق لیکویید استیکینگ Frax Ether است که ارزش بازار آن بیش از ۱ میلیارد دلار است.

Frax امروز از استیکرهای veFXS اسنپ شات می‌گیرد

تیم Frax قصد دارد امروز در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران یک اسنپ شات از تمام استیک‌کنندگان veFXS در شبکه اصلی اتریوم بگیرد. این افراد بعدا ایردراپی به صورت Fraxtal (FXTL) دریافت خواهند کرد که ممکن است به یک توکن جدید تبدیل شود.

همچنین، این شبکه به صورت جداگانه یک سیستم تشویقی به نام فلوکس (Flox) را ارائه خواهد کرد که به کاربران بر اساس میزان گس که در شبکه خرج می‌کنند پاداش داده و مشارکت فعال را تشویق می‌کند.

منبع
theblock

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا