اخبار آلتکوین

فرانکلین تمپلتون به دنبال یک صندوق خصوصی آلت کوین + تمرکز یک تحلیلگر بر آلت کوین‌های مستعد رشد

گزارش شده که فرانکلین تمپلتون (Franklin Templeton)، با مدیریت حدود ۱.۶۴ تریلیون دلار دارایی، در حال بررسی راه‌اندازی یک صندوق خصوصی برای سرمایه‌گذاران نهادی متمرکز بر آلت کوین‌هاست. به دنبال این موضوع که نشان‌دهنده رشد قریب‌الوقوع آلت کوین‌هاست، مایکل فان د پوپه، تحلیلگر کریپتو نیز، سبد پرتفوی خود را اصلاح کرده و بر آلت کوین‌های امیدوارکننده تمرکز کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

فرانکلین تمپلتون به دنبال یک صندوق خصوصی آلت کوین

فرانکلین تمپلتون قصد دارد از طریق یک صندوق جدید، سرمایه‌گذاران نهادی رابه سمت آلت‌ کوین‌ها سوق دهد. این صندوق پاداش استیکینگ را هم ارائه خواهد داد که به طور بالقوه جذابیت سرمایه‌گذاری روی آلت کوین‌ها را افزایش می‌دهد.

در حالی که نام آلت کوین‌های این صندوق فاش نشده، اما فرانکلین تمپلتون رشد قابل‌توجه سولانا را ستایش کرده است.

فرانکلین تمپلتون گفت:

در سولانا، ما دیدگاه آناتولی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko) از یک سیستم یکپارچه را به عنوان کاربردی قدرتمند از بلاکچین‌های غیرمتمرکز می‌بینیم ‌که شکاف‌های اطلاعاتی را کاهش می‌دهد. ما تحت تأثیر فعالیت سولانا در سه ماهه چهارم سال گذشته در بخش‌هایی از جمله DePIN، دیفای (DeFi)، میم کوین، NFT‌ها و Firedancer قرار گرفتیم.

علاوه بر این، مساری (Messari) گزارش داد که حجم مبادلات اسپات غیرمتمرکز سولانا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ با ۳۱۹٪ ‌افزایش به ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است.

تحلیلگران مساری نوشتند:

فعالیت شبکه سولانا که با تراکنش‌های بدون رأی و پرداخت‌کنندگان کارمزد اندازه‌گیری می‌شود، در سه‌ماهه اول به افزایش خود ادامه داد. میانگین تعداد روزانه پرداخت‌کنندگان کارمزد ‌با ۲۱۴٪ ‌افزایش سه ماهه به ۵۹۷,۰۰۰ نفر و در تاریخ ۱۷ مارس (۲۷ اسفند ۱۴۰۲) به بیش از ۲ میلیون نفر رسید. رشد آدرس‌ها عمدتا ناشی از معاملات میم کوین‌ها بود. میانگین تراکنش‌های بدون رأی روزانه با ۷۱٪ ‌افزایش به ۷۰ میلیون رسید.

فان د پوپه پورتفوی خود را اصلاح کرد

فان د پوپه از افزایش علاقه به ETF بیت کوین و تایید مورد انتظار ETF اتریوم به عنوان محرک‌های مهم بازار یاد کرده است. او همچنین بر اهمیت مدیریت سبد کریپتو در به حداکثر رساندن سود تاکید کرد.

در نتیجه، او تصمیم گرفت که کازماس (ATOM) را به دلیل عملکرد ضعیف اخیر آن کنار بگذارد. یکی دیگر از آلتکوین‌های حذف شده از پورتفولیوی او، کرو (CRV) است که از ژانویه تا مارس، تقریبا ۱۳۰٪ رشد را تجربه کرد، اما به طور قابل توجهی کاهش یافت. در نهایت، عملکرد ضعیف پالیگان (MATIC) نیز باعث شد این تحلیلگر آن را از سبد خود حذف کند.

در مقابل، فان د پوپه به سی (SEI) به عنوان یک سرمایه‌گذاری امیدوارکننده نگاه می‌کند. او انتظار دارد به‌ویژه با توجه به شتاب فعلی در اکوسیستم اتریوم، این توکن به شدت رشد کند. توکن رنزو (REZ) نیز از دیگر آلت کوین‌های مورد توجه اوست.

پورتال (PORTAL) یک توکن متمرکز بر بازی، افت قابل توجهی را تجربه کرده است اما پتانسیل سود بالایی را نشان می‌دهد. به طور مشابه، Wormhole (W) یکی دیگر از آلت کوین‌های جدید افزوده شده به پرتفوی اوست و انتظار می‌رود با توجه به روایت‌های مطلوب اخیر و لیست‌ شدن آن در صرافی بایننس عملکرد خوبی داشته باشد.

منبع
بی این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا