دسته بندی نشده

فروش BTC توسط دولت آلمان ادامه دارد: انتقال ۵۹۵ بیت کوین دیگر به صرافی‌ها

دولت آلمان ۵۹۵ بیتکوین، معادل ۳۶.۵ میلیون دلارِ دیگر را به صرافی‌های ارز دیجیتال منتقل کرد. مجموع بیت کوین‌های فروخته شده توسط مقامات آلمانی در روزهای اخیر از ۲۰۰۰ BTC فراتر رفته و در همین حال هم قیمت بیت‌ کوین همچنان بالای ۶۱٬۰۰۰ دلار باقی مانده و ارزش بازارش هم به ۱.۲ تریلیون دلار رسیده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دولت آلمان به فروش بیت کوین‌های خود ادامه داده و ۵۹۵ بیت‌کوین دیگر را به صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال منتقل کرده است؛ این اقدام بخشی از یک‌سری فروش‌های اخیر از آدرسی مرتبط با مقامات آلمانی به حساب می‌آید. هم‌زمان در میان تنش‌های قعلی بازار، در مجموع، بیش از ۲٬۰۰۰ بیت‌ کوین در روزهای اخیر از این آدرس فروخته شده و ماهیت مداوم این فروش‌ها حاکی از آن است که دولت آلمان ممکن است همچنان به فروش دارایی‌های BTC خود ادامه دهد.

شرکت امنیت بلاک‌چین PeckShield گزارش داده که آدرسی با نام دولت آلمان در تراکنش اخیرش ۷۵۰ بیت کوین (به ارزش تقریبی ۴۶ میلیون دلار) را به صرافی‌ها منتقل کرده و بخش عمده‌ای از این انتقال، شامل ۵۹۵ بیتکوین به ارزش حدود ۳۶.۵ میلیون دلار، در بین صرافی‌های بزرگ توزیع شده است.

آدرسی با نام دولت آلمان در تراکنش اخیرش ۷۵۰ بیت کوین را به صرافی منتقل کرد.
آدرسی با نام دولت آلمان در تراکنش اخیرش ۷۵۰ بیت کوین را به صرافی منتقل کرد.

بیت استمپ و کراکن هر کدام ۱۲۵ بیت کوین دریافت کردند، در حالی که Flow Traders، شرکت تجاری جهانی، بزرگترین بخش از این انتقال، یعنی ۳۴۵ بیت‌کوین را دریافت کرده است. به نظر می‌رسد Kraken صرافی مورد علاقه دولت آلمان برای این انتقال‌ها باشد، چرا که در فروش ۴۰۰ بیتکوین دیروز نیز ۲۰۰ بیت‌کوین دریافت کرد.

تاثیر بازار و وضعیت فعلی بیت کوین

این روز‌ها قیمت بیت‌کوین مقاومتی قابل‌توجه دارد، ارزش این دارایی دیجیتال به تازگی بالای ۶۲٬۰۰۰ دلار رسیده و سپس بالای ۶۱٬۰۰۰ دلار تثبیت شده است.

ارزش بیت کوین به به تازگی بالای ۶۲٬۰۰۰ دلار رسیده است.
ارزش بیت کوین به به تازگی بالای ۶۲٬۰۰۰ دلار رسیده است.

در زمان نگارش این خبر، حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین به ۲۳.۸ میلیارد دلار رسیده و شاخص قدرت نسبی (RSI) هم کمی زیر ۵۰ قرار دارد.

از طريق
CoinGape

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا