اخبار بلاکچیناخبار اتریوم

برداشت اترهای قفل شده در شبکه آزمایشی گوئرلی انجام شد

هاردفورک Shapella در شبکه گوئرلی آخرین مرحله آزمایشی پیش از آن است که ولیدیتورهای اتریوم بتوانند اترهای قفل شده خود در بیکن چین را برداشت کنند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش کوین تلگراف، آپدیت شاپلا اتریوم در ایپاک ۱۶۲٬۳۰۴ انجام شد. تیم بیکو (Tim Beiko) یکی از توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم عنوان کرد در این آزمایش، از آنجا که چند ولیدیتور شبکه آزمایشی، نرم افزار کلاینت خود را آپدیت نکرده بودند، فرآیند هاردفورک بدون مشکل انجام نشد.

بیکو دلیل این موضوع را عدم وجود مشوق در شبکه‌های آزمایشی عنوان کرد با این حال وی انتظار دارد پیش از انجام هاردفورک در شبکه اصلی، ولیدیتورها الزامات لازم را انجام دهند.

یکی دیگر از توسعه‌دهندگان به نام terence.eth اعلام کرد هاردفورک شاپلا در این تست نت، با گذشت ۱۵ ایپاک انجام شده است زیرا شرکت کنندگان آن به آستانه دو سومی لازم نرسیده بودند.

انتظار می‌رود هاردفورک Shapella در اوایل آپریل در شبکه اصلی انجام شود. در هر روز امکان برداشت توسط ۲۲۰۰ ولیدیتور خواهد بود و اگر هر ولیدیتور تمام ۳۲ اتر خود را برداشت کنند، حداکثر روزانه ۷۰٬۰۰۰ اتر برداشت خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا