اخبار خارجی

حذف برنامه های خبرگزاری های ارز دیجیتال توسط گوگل !

به نظر می‌رسد فروشگاه نرم افزاری گوگل پلی با گزارش اخبار مرتبط با بلاکچین و ارزهای دیجیتال مشکل دارد و چندین برنامه معروف در این زمینه را برای برنامه های گوشی های هوشمند اندروید حذف کرده است.

اقدام جدید گوگل

در روز گذشته، برنامه های سایت های خبری ارزهای دیجیتال نظیر برنامه های سایت های کوین تلگراف و کوین دسک در فروشگاه نرم افزاری گوگل از دسترس خارج شد.

گوگل در خصوص حذف این برنامه ها با کوین تلگراف و کوین دسک تماسی برقرار نکرده است و تاکنون نیز پاسخی به پیگیری های انجام شده نداده است. هم چنین قابل ذکر است که هیچ توضیحی مبنی بر حذف این برنامه ها نیز بیان نشده است.

اقدامات قبلی مرتبط با ارزهای دیجیتال

این اولین بار نیست که گوگل پلی به ارزهای دیجیتال پرداخته است. اواخر ماه دسامبر، این فروشگاه برنامه متامسک را از دسترس خارج کرد. در آن زمان، دن فیندلی (Dan Findlay) سرپرست توسعه دهندگان متامسک به کوین تلگراف گفت:

من امیدوارم که این اقدام، یک اشتباه سهوی از جانب گوگل باشد. اما با در نظر گرفتن ممنوعیت و بن های صورت گرفته از جانب یوتیوب، به این موضوع مشکوک می‌شوم که گوگل با فناوری های غیرمتمرکز مشکل دارد.

فیندلی به ممنوعیت اعمال شده توسط یوتیوب در خصوص محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال اشاره کرد که چند روزی بیشتر طول نکشید اما موج بزرگی در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

فروشگاه نرم افزاری گوگل قبلا نیز چندین برنامه ماینینگ ارز دیجیتال را از دسترس خارج کرده بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا