اخبار بیت کویناخبار عمومی

رقابت «Bitcoin» با «Trump» و «Taylor Swift» در جستجوی گوگل!

مدیرعامل مارکت ماون، کلم چمبرز معتقد است که آمار Google Trends برای جستجو عبارت بیت کوین بیانگر این نکته است که بدترین روزها برای سرمایه گذاران این ارز دیجیتالی به پایان رسیده است. اما اگر پیش از خرید، انتظار کمترین قیمت را داشته باشید، این فکر خوبی نیست.

چمبرز، اخیرا برای Forbes برخی از آمارهای جالب Google Trends را جمع آوری کرده است. جستجو برای بیت کوین در مقایسه با واژه ترامپ یا تیلور سوئیفت به میزان قابل توجهی زیاد است. چمبرز اذعان دارد که:

بیت کوین به عنوان یک برند دارای نفوذ عظیمی است. به هر دلیلی، جهان با آن جذاب است. 

قیمت بیت کوین

چمبرز اشاره می کند که علاقه به بازار سهام هنگامی که قیمت سهام کاهش می یابد، افزایش می یابد. اما معکوس این امر برای بیت کوین صادق است. در صورت افزایش قیمت بیت کوین، حجم جستجو نیز افزایش می یابد.

این به من نشان می دهد که سهام توسط ترس و بیت کوین با حرص و طمع کانون توجه قرار می گیرد.

حجم جست و جو برای بیت کوین در اوج خود همسو با نقطه اوج بازار ارزهای دیجیتالی شد. نگاهی دقیق تر به چهار ماه گذشته نشان می دهد که برخی از افزایش های رخ داده به نظر می رسد که تحت تاثیر افزایش قیمت بیت کوین، به نقطه اوج خود رسیده اند.

قیمت بیت کوین

چمبرز معتقد است که آمارها نشانگر بدترین حالت ممکن است. او قبلا در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اما امیدوار به کاهش قیمت برای خرید و سرمایه گذاری بیشتر بر روی این ارز دیجیتالی بود:

اگرچه نگرانی من نقش یک عامل باز دارنده را ایفا می کند اما من همچنان به فرصت خرید بیت کوین کمتر از ۵۰۰۰ دلار امیدوارم.

برای کسانی که تا کنون در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند، به ویژه کسانی که در اوج قیمت این ارز در سال ۲۰۱۸ یعنی در حدود ۱۵۰۰۰ دلار و بالاتر خریداری کرده اند، این کاهش قیمت بدترین حالت ممکن است.

بدترین حالت ممکن هنوز پایان نیافته است. همانطور که همیشه جستجوی کلمه کلیدی بیت کوین در نوسان است. قیمت بیت کوین دوباره در چند روز گذشته کاهش یافته و بازار کاهشی بیت کوین دوباره در کنترل است.

نظر شما جیست؟ آیا الان زمان مناسب برای خرید بیت کوین است؟

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا