اخبار اتریوماخبار عمومی

گوگل به دنبال استخدام خالق اتریوم/ آیا ویتالیک از اتریوم جدا می‌شود؟

ویتالیک بوترین ، خالق و بنیان‌گذار اتریوم ، در یک توییت که در حال حاضر آن را پاک کرده است اعلام کرد که ممکن است اتریوم را ترک کند و به گوگل بپیوندد.

خالق اتریوم در یک نظرسنجی در توییتر خود یک عکس از ایمیل ارسال شده از طرف گوگل گذاشت که در آن از ویتالیک دعوت به همکاری شده است. او از جامعه اتریوم پرسید که آیا او باید پروژه اتریوم را ترک کند و به پیشنهاد گوگل جواب مثبت دهد؟ احتمالا دلیل پاک کردن این پست این بوده که فرستنده ایمیل در عکس مشخص بوده است. البته قطعا به محض اینکه این پست گذاشته شده، از آن اسکرین شات گرفته شده است.

به هر حال شکی در این نیست که این ایمیل از طرف گوگل به ویتالیک فرستاده شده، قطعا این غول بزرگ تکنولوژی با دیدن تمایل رقبا به استفاده از بلاکچین، بیکار نخواهد ماند و دست به عمل خواهد زد.

 

خیلی از کارمندان سابق گوگل، امروز برای شرکت‌های بلاکچین کار می‌کنند و این موضوع چیزی نیست که گوگل از کنار آن بگذرد. به تازگی یک جامعه با نام اتحاد بلاکچینی کارمندان سابق گوگل تشکیل شده است که اعضای آن کسانی هستند که قبلا در گوگل کار می‌کردند و در حال حاضر شرکت خود را توسعه دادند. این انجمن با هدف ایجاد یک فضای بلاکچین ایجاد شده است.

گوگل احتمالا قصد دارد تا از ویتالیک بوترین استفاده کند تا ایده‌های بلاکچین او را در گوگل پیاده کند تا با این کار از رقبای خود مثل همین شرکت‌ها پیشی بگیرد. افرادی از داخل کمپانی گوگل فاش کردند که شرکت در حال پیاده سازی پروژه بلاکچین است ولی چیزی از جزئیات آن اعلام نشده است. به گفته یکی از این افراد:

مانند بسیاری از فناوری های جدید، ما افرادی را در تیم های مختلف برای بررسی استفاده از بلاکچین به کار گرفته‌ایم، اما در حال حاضر خیلی زود است که در مورد هرگونه استفاده از پتانسیل این فناوری حرف بزنیم.

نظر شما چیست؟ آیا ویتالیک بوترین این پیشنهاد وسوسه برانگیز را قبول خواهد کرد؟

منبع
cryptovest

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا