رمزارز در ایران

معاون وزیر ارتباطات: طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام می‌شود

رضا باقری اصل معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد طی جلسه‌ای که با کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال مجلس برگزار شد، مقرر شد تا طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام شده و توسط کمیته دارایی‌های دیجیتال بررسی و نهایی شود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از وبسایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، باقری اصل افزود که در این جلسه که با حضور مجتبی توانگر رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی برگزار شد، سه دستور کار شامل بررسی سند اجرایی هوش مصنوعی، پیش‌نویس طرح دارایی‌های دیجیتال مجلس و طرح حفاظت از داده‌های شخصی مجلس، مورد بررسی قرار گرفت.

معاون وزیر ارتباطات ادامه داد که در این جلسه مقرر شد تا طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام و توسط کمیته دارایی‌های دیجیتال بررسی و نهایی شود.

به گفته باقری اصل، در این جلسه مجتبی توانگر قول داد اگر این دو طرح مجلس در قالب لایحه توسط دولت و کارگروه اقتصاد دیجیتال ارائه شود، پیگیری مسکوت شدن آنها را در مجلس انجام خواهد داد.

منبع
وبسایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا