اخبار آلتکوین

رشد 40٪ قیمت گراف پس از آزادسازی توکن‌های قفل شده؛ دلیل افزایش قیمت GRT چیست؟

رشد قیمت توکن GRT پروتکل گراف از زمان ورود هایپ هوش مصنوعی به فضای بلاکچین و رمزارزها آغاز شد. گراف یکی از توکن‌هاییست که در هفته گذشته بیش از ۱۱۰٪ رشد قیمت را تجربه کرده است و اکنون به ارزش ۰.۱۸ دلار خرید و فروش می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

براساس داده‌های Lookonchain، میزان ۳۶.۸ میلیون رمزارز GRT دیروز آزاد شده است. از این مقدار ۱۸ میلیون آن توسط تیم توسعه‌دهنده به صرافی کوین بیس منتقل شده است.

معمولا آزادسازی توکن‌های قفل شده دلیلی برای پایین آمدن قیمت آن محسوب می‌شود زیرا سرمایه‌گذارانی که توکن‌های خود را دریافت می‌کنند، ممکن است بخشی یا تمام آن را برای فروش به بازار وارد کنند. با این حال این موضوع در آزادسازی توکن‌های گراف متفاوت شده است و پس از آنلاک شدن توکن‌ها، قیمت آن حدود ۴۰٪ رشد داشته است.

حساب لوک‌آنچین در توییتر نموداری منتشر کرده است که نشان می‌دهد Graph.eth از اواسط دسامبر ۲۰۲۲ و هر زمانی که قیمت گراف به سقف محلی رسیده است مقداری از دارایی‌های خود را به صرافی کوین بیس ارسال کرده است.

نمودار قیمت گراف GRT
نمودار قیمت GRT: منبع: کوین مارکت کپ

در سایت کوین مارکت کپ، گراف در زمره رمزارزهای مرتبط با هوش مصنوعی و کلان داده قرار دارد و در حال حاضر از نظر ارزش بازار، بزرگ‌ترین توکن این حوزه به شمار می‌آید. بسیاری از تحلیلگران در توییتر و شبکه‌های اجتماعی معتقدند رشد قیمت این رمزارز مرتبط با ترند شدن موضوع هوش مصنوعی (ai) است.

می‌توانید در مقاله «معرفی کامل شبکه Graph و توکن GRT» در مورد پروتکل گراف و رمزارز GRT بیشتر مطالعه کنید.

این مطلب تنها ترجمه منبع خبر است و به هیچ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری، خرید و یا فروش رمزارزها نیست.

نظر شما در خصوص رشد قیمت گراف و سایر توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی چیست؟ آیا این رشدها ادامه دارند؟

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا