سرمایه گذاریمقالات عمومی

سرمایه گذاران سازمانی در سال ۲۰۱۹ وارد این عرصه می‌شوند!

یکی از مدیران ارشد اجرایی شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال گری‌اسکیل (Grayscale) بیان کرده است که سرمایه گذاران سازمانی در سال ۲۰۱۹ وارد این عرصه می‌شوند.

گری‌اسکیل معتقد است سازمان همیشه فعال بوده اند

ریحانه شریف عسکری رییس فروش و توسعه کسب و کار گری‌اسکیل طی مصاحبه با خبرگزاری The Block در تاریخ ۸ اکتبر گفت سراسر سال را شاهد رشد در این عرصه بودیم، از اینرو این تجارت روند ثابت قدمی داشته است.

فقط در سه ماهه دوم سال شاهد سرمایه گذاری ۸۵ میلیون دلاری از جانب سرمایه گذاران بودیم که دو برابر سه ماهه اول سال می‌باشد. از این رقم بیش از ۸۰ درصد را سرمایه گذاران سازمانی تشکیل داده اند. شریف عسکری در این خصوص گفت:

خیلی جالب است. این سوال را بسیار زیادی از من پرسیده اند که چه زمانی سرمایه گذاران سازمانی وارد سرمایه گذاری در این عرصه می‌شوند. این موضوع از آن جهت جالب است که سرمایه گذاران سازمانی تمام این مدت همراه همه ما به سرمایه گذاری مشغول بوده اند.

سرمایه گذاران مجددا به آلتکوین ها علاقه مند شده اند

از آنجایی که پلتفرم معاملاتی بکت (Bakkt) عرضه ناموفقی در ماه سپتامبر داشته است، این سخنان برخلاف احساس عمومی در خصوص علاقه سرمایه گذاران سازمانی به این صنعت می‌باشد

از آن زمان به بعد، بسیاری از افراد اینطور در نظر گرفته اند که سازمان ها برای مدتی از بیت کوین فاصله خواهند گرفت، به طوری که منابع اطلاعاتی مختلف خاطرنشان کردند که در هفته های اخیر نظر عموم درباره حضور سازمان ها به کمترین حد خود رسیده است.

اگرچه شریف عسکری اذعان داشت که سرمایه گذاری فارغ از کاهش قیمت انجام می‌شود. وی بیان کرد که حدود ۲۵ درصد از سرمایه گذاری ها در سه ماهه دوم سال بر روی آلتکوین ها بوده است. شریف عسکری افزود که این نکته ای بسیار خوب است که شاهد سرمایه گذاری بر روی دارایی های متفاوتی هستیم.

گری‌اسکیل در حال حاضر تصدی ۹ ارز دیجیتال از جمله اتر، بیت کوین کش، لایت کوین و بیت کوین را ارائه می‌دهد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا