اخبار خارجی

استقبال گسترده از توکن بازی Guild of Guardians؛ انجمن نگهبانان در موبایل عرضه می‌شود

عرضه محدود بازی انجمن نگهبانان (Guild of Guardians) برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است و هم‌اکنون نیز ۴۰۰,۰۰۰ گیمر برای آن پیش ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، بازی موبایلی مبتنی بر NFT و در سبک نقش‌آفرینی انجمن نگهبانان، دو بخش از توکن‌های بومی خود را مجموعا به ارزش ۵.۳ میلیون دلار فروخته است.

این فروش توکن در تاریخ ۳۰ نوامبر و در پلتفرم کوین‌لیست برگزار شد و تقریبا ۸۰۸,۰۰۰ کاربر در آن ثبت نام کردند که ۸۲ برابر ظرفیت اصلی فروش بوده است. بیش از ۱۰,۷۰۰ دارنده جدید از بیش از ۱۰۰ کشور توانستند حداکثر معادل ۵۰۰ دلار توکن Gems یا توکن GOG (مخفف Guild of guardians) بخرند. هرچند، کاربران کشورهای استرالیا، آمریکا، کانادا و چین به دلیل مسائل قانونی از خرید این توکن منع شده بودند.

انجمن نگهبانان ۶٪ از مجموع یک میلیارد توکن خود را به فروش کوین‌لیست اختصاص داده است، در حالی که ۶۳٪ از موجودی این توکن از طریق فعالیت‌ها، رویدادهای جامعه محور و گیم‌پلی خود بازی توزیع خواهد شد.

عرضه محدود این بازی play-to-earn برای سه ماهه اول ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است و ۴۰۰,۰۰۰ کاربر نیز هم‌اکنون در آن ثبت‌نام کرده‌اند. 

این بازی توسط توسعه‌دهنده اکراینی Stepico Games با همکاری راهکار مقیاس‌پذیری لایه دوم NFT به اسم Immutable X ساخته شده است. Immutable X اولین راهکار مقیاس‌پذیری لایه دوم برای توکن‌های NFT بر بستر اتریوم است و تحت پشتیبانی گلکسی دیجیتال و کوین‌بیس قرار دارد.

بازی انجمن نگهبانان Guild of Guardians

نیکلاس کلند (Nicholas Kelland) رییس بازاریابی Immutable X گفته است بازی انجمن نگهبانان بر روی موبایل‌ها عرضه می‌شود تا در دسترس اکثر مردم قرار داشته باشد.

وی در این خصوص گفت:

همه افراد دستگاه‌ها و رایانه‌های قدرتمند برای گیمینگ ندارند. بنابراین موبایل، انتخاب بهتری برای ما بود.

موفقیت ارائه اولیه در صرافی غیرمتمرکز (IDO) بازی انجمن نگهبانان در بحبوحه افزایش محبوبیت بازی‌های play-to-earn محقق شده است. در این بازی، تمام دارایی‌های داخل بازی که کاربران در اختیار دارند، یک NFT قابل معامله و مبادله است.

کلند در این خصوص گفت:

به نظرم مفهوم مالکیت دارایی‌های داخل بازی یک حق مسلم است و تحقق آن تنها بستگی به زمان مناسب داشت. این موضوع به مفهوم اقتصاد تولیدکنندگان محتوا و مردم برمیگردد، مردمی که اساسا لیاقت در اختیار داشتن این چیزها و آیتم‌ها را دارند.

تجربه شما از بازی‌های بلاکچینی چیست؟ آیا از کیفیت بازی‌ها و گیم‌پلی آنها راضی هستید؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا