اخبار آلتکوین

توکن همستر کامبت امروز در بازار پیش از عرضه صرافی بای‌بیت (ByBit) لیست شد؛ لانچ توکن نزدیک است؟

همستر کامبت (HMSTR) جدیدترین پروژه‌ای است که در بازار پیش از عرضه (Pre-Market) بای‌بیت (Bybit) لیست شده است. این بازی کلیکی در بستر تلگرام، به کاربران اجازه می‌دهد تا با مدیریت یک صرافی ارز دیجیتال، سکه‌های HMSTR استخراج کنند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، معاملات پیش از عرضه برای HMSTR در ۸ جولای (۱۸ تیر) در بازار پیش از عرضه صرافی بای بیت آغاز شد.

قیمت توکن HMSTR در صرافی بای بیت

قیمت توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه بای بیت در زمان نگارش این مطلب حدود ۰.۵۵ دلار است.

قیمت توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی بای بیت
قیمت توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی بای بیت؛ منبع: بای بیت

اضافه کردن توکن‌های HMSTR در پلتفرم پیش از عرضه بای‌بیت به کاربران این فرصت را می‌دهد که توکن‌های HMSTR را قبل از اینکه برای معاملات اسپات لیست شوند، خریداری کنند. این دسترسی انحصاری به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های HMSTR را قبل از ورود به بازار بخرند.

پیش‌تر در ۲۴ خرداد، توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین لیست شد. این توکن در بازارهای پیش از عرضه صرافی‌های Gate.io و XT.COM هم لیست شده است.

برنامه معاملاتی پیش از عرضه بای‌بیت برای همستر کامبت (HMSTR)

بای‌بیت در وبلاگ خود بیان کرد که برای اطمینان از تجربه یک معامله بدون مشکل، برای کاربران بسیار مهم است که در رابطه با این جزئیات به روز بمانند. عدم رعایت برنامه تحویل می‌تواند منجر به از دست دادن وثیقه آنها شود.

در حال حاضر، توکن‌هایی که توسط کاربران هولد می‌شوند، امتیاز به حساب می‌آیند. بای‌بیت پس از اعلام نرخ تبدیل رسمی توسط تیم پروژه، این دستورات امتیازی را به سفارشات توکن واقعی تبدیل می‌کند. پس از اعلام جزئیات، سفارش‌های امتیازی به‌طور خودکار به سفارش‌های توکن با همان ارزش کل تبدیل شده و قیمت‌ها و مقادیر سفارش براساس نسبت تبدیل اعلام‌شده تنظیم خواهند شد.

اگر تیم پروژه نرخ تبدیل را قبل از تحویل اعلام کند، سیستم به طور خودکار جزئیات سفارش را مطابق با آن به روز می‌کند. در موارد خاص، سفارشات تکمیل شده ممکن است به دلیل شرایط پیش‌بینی نشده لغو شوند. در چنین مواردی، برای جلوگیری از هرگونه ضرر مالی، کلیه وجوه با توجه به روش پرداخت اصلی به سفارش دهنده، بازگردانده می‌شود.

هنگامی که سفارش‌های امتیازی به سفارش‌های معمولی تبدیل می‌شوند، فروشندگان باید تا زمان تحویل، مقدار دقیقی از توکن‌ها را در حساب تریدینگ خود (UTA) آماده داشته باشند. خریداران پس از تحویل موفقیت‌آمیز، توکن‌ها را دریافت خواهند کرد. این پلتفرم از تبدیل مستقیم امتیاز به توکن پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین کاربران باید از واریز امتیاز به UTA خود اجتناب کنند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا