ایردراپ

همستر کامبت قرار است در ماه جولای باز هم سرگرممان کند!

همستر کامبت، ترند داغ اخیر در بخش ارزهای دیجیتال مبتنی بر بازی (P2E)، نگاهی گذرا به برنامه‌های آینده خود، به ویژه برای ماه جولای، به کاربران ارائه کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

رویداد تولید توکن و کاربرد درون‌بازی آن

وب‌سایت رسمی همستر کامبت یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های پروژه را در ماه جولای اعلام کرد و طبق آن قرار است رویداد تولید توکن (TGE) و کاربرد درون‌بازی برای آن توکن در این ماه رونمایی شود.

این بدان معناست که کاربران ممکن است در روزهای آینده شاهد دریافت رایگان توکن همستر کامبت باشند که انتظار می‌رود روی بلاکچین تون (TON) راه‌اندازی شود. البته همانطور که در مینی‌اپ این پروژه در تلگرام هم مشاهده می‌کنید، سازوکار لیست شدن در حال انجام است.

کاربران برای شرکت در دریافت رایگان، ممکن است نیاز به تکمیل وظایف بیشتری داشته باشند، همانطور که در وب‌سایت همستر کامبت ذکر شده و تقریبا همه هم می‌دانید، یکی از این وظایف، اتصال کیف پول TON کاربران به بازی همستر کامبت بود. با این حال، انتظار می‌رود کارهای بیشتری در روزهای آینده از بازیکنان این بازی خواسته شود. علاوه بر این، کاربرد درون‌بازی برای توکن، که به موارد مختلف استفاده از توکنی در اکوسیستم GameFi اشاره دارد، هم قرار است در این ماه معرفی شود؛ این امر باعث افزایش جذابیت برای کاربر شده و به نوبه خود به پروژه در جلب‌توجه قابل‌توجهی کمک می‌کند.

همزمان، به‌روزرسانی‌های سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴، شخصیت‌ها و پوسته‌های جدید، رویدادهایی با زمان محدود، رویدادهای لایو و غیره را شامل می‌شود. علاوه بر این، این پروژه همچنین قول ارتقاء توسعه‌ای بیشتری را در سه‌ماهه چهارم داده است که باعث هیجان شرکت‌کنندگان در بازار شده است.

منبع
CoinGape

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا