اخبار خارجی

افزایش ۲۵ درصدی قیمت چین لینک ، این ارز در صرافی بیتمکس لیست می شود

قیمت چین لینک امروز با افزایش ۲۵ درصدی تا ۱۳ دلار نیز افزایش یافت. صرافی بیتمکس اخیرا اعلام کرده است که جفت ارز لینک را به لیست پلتفرم معاملاتی خود اضافه می کند.

اما این شرایط در حال تغییر است. برای اولین بار پس از فهرست کردن اتریوم، بیتمکس در حال اضافه کردن جفت ارزهای جدید است.

صرافی بیتمکس نیز همانند کوین‌بیس مدت‌ها است که در خصوص فهرست کردن ارزهای دیجیتال و جفت‌ ارزهایی که تمایل به پشتیبانی از آنها دارد عملکرد کندی دارد. به نظر می‌رسد این صرافی خواسته‌های جامعه ارز دیجیتال را شنیده است، زیرا جفت ارزهایی که قرار است فهرست شوند مربوط به کوین‌هایی هستند که توسط بسیاری از افراد حاضر در صنعت ارز دیجیتال معرفی و تبلیغ شده‌اند.

 

فهرست شدن جفت ارزهای ۴ آلتکوین برتر در بیتمکس: چین لینک، کاردانو، EOS و تزوس

صرافی بیتمکس

بیتمکس اعلام کرد که قراردادهای آتی آلتکوین جدیدی را فهرست خواهد کرد و به معامله‌کنندگان امکان‌ خواهد داد تا به معامله ارزهای دیجیتال مشخص با بیت کوین بپردازند.

این قراردادهای آتی جدید شامل EOS، چین لینک، کاردانو و تزوس خواهند بود که در بین ۱۵ ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار هستند.

بیتمکس در این خصوص گفته است:

توکن LINK اولین قرارداد آتی مرتبط با دیفای خواهد بود که در بیتمکس در دسترس قرار می‌گیرد و همراه با XTZ از آلتکوین‌هایی هستند که ارزش بازار و حجم معاملات بالایی دارند.

بیتمکس در نظر دارد در آینده، قراردادهای آتی آلتکوین بیشتری به پلتفرم خود اضافه کند. این نکته قابل ذکر است که با گسترش دیفای، آرتور هایز مدیرعامل بیتمکس، تعامل خود با آلتکوین‌ها را طی هفته‌های اخیر افزایش داده است.

در این بین، آلتکوین‌هایی نظیر چین لینک طی ۳ روز گذشته شاهد کاهش قیمت چشمگیری بودند. اگرچه بعضی از آلتکوین‌ها هم‌چنان نزدیک به کف قیمت خود هستند، اما چین لینک جهش قوی قیمت داشته و باعث شده است که طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت LINK تا ۲۵ درصد افزایش یابد. هرچند تحلیلگران نظرات مختلفی درباره آینده چین لینک دارند.

بازیابی چین لینک همزمان با روند نزولی آلتکوین‌ها

شرکت تحلیل بلاک چین Santiment درباره چشم‌انداز چین لینک خوش‌بین است. این شرکت، نمودار زیر را قبل از بازیابی اخیر چین لینک منتشر کرده و خاطرنشان کرده بود که اندیکاتور MVRV سی روزه چین لینک، فرصت خرید در کف قیمت را بیان می‌کند.

نمودار قیمت لینک

هرچند بعضی از افراد اصلاح قیمت را محتمل می‌دانند. مایکل ون دوپوپ اخیرا نمودار زیر را منتشر کرده و گفته است که چین لینک به قیمت ۱۳ الی ۱۴ دلار خواهد رسید و سپس به قیمت ۱۰ دلار بازیابی خواهد شد.

نمودار قیمت لینک در صرافی بایننس

تمام توجهات به بیت کوین

احتمالا بیت کوین روند حرکت آلتکوین‌ها را مشخص خواهد کرد. یکی از معامله‌کنندگان نمودار زیر را طی کاهش قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشته است. این نمودار نشان می‌دهد که بیت کوین طی اصلاح قیمت از سطح حمایتی جهش داشته است. این موضوع بیانگر آن است که بیت کوین در بازه زمانی کلان هم‌چنان در وضعیت صعودی قرار دارد.

وی گفت:

روز گذشته ورود سرمایه و شاخص مازاد بیت کوین به کمترین میزان خود پس از ۱۹ مارس رسید.

نمودار قیمت بیت کوین

فاندامنتال‌های بیت کوین نیز هم‌چنان مثبت هستند. برای مثال، انتظار می‌رود که بانک مرکزی اروپا محرک‌های مالی بیشتری عرضه کند، در حالی که پیش‌بینی‌هایی از جانب آمریکا برای عرضه محرک‌های مالی بیشتر پس از جلسه کنگره وجود دارد.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا