اخبار آلتکوین

سه آلت کوین کمتر شناخته‌شده با پتانسیل سود‌آوری در ماه جولای

بازار رمزارزها مملو از دارایی‌های دیجیتال مختلف است و بسیاری از آلت کوین‌های آینده‌دار همچنان ناشناخته باقی مانده‌اند. BeInCrypto سه دارایی دست‌کم گرفته‌شده را معرفی می‌کند که در دسته خود برجسته هستند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

مانترا (OM) – قهرمان ناشناخته دارایی‌های واقعی (RWA)

مانترا، بلاکچین لایه یک امنیتی برای دارایی‌های واقعی است. از ویژگی‌های برجسته این بلاکچین، توانایی ارائه شبکه‌ای بدون مجوز برای برنامه‌های دارای مجوز است. در دو هفته اول ژوئن، این آلت کوین رشد چشمگیری به میزان ۵۵٪ داشت و به قیمت کمتر از ۱.۰۴ دلار رسید. با این حال، نتوانست این سطح را بشکند و سپس کاهش قیمت زیادی را تجربه کرد که تمام دستاوردهای قبلی را از بین برد.

نمودار قیمت OM
نمودار قیمت OM

علیرغم این عقب‌نشینی، قیمت OM، سطح حمایتی مهمی در ۰.۶۴ دلار را برای سه ماه و نیم متوالی حفظ کرده است؛ این سطح حمایتی، به ویژه با نزدیک شدن شاخص قدرت نسبی (RSI) به منطقه صعودی، به قیمت OM فرصتی برای بازگشت می‌دهد، با این حال، اگر این حمایت از دست برود، سرمایه‌گذاران مانترا ممکن است با ضررهای قابل‌توجهی مواجه شوند و قیمتش حتی به کمتر از ۰.۵۰ دلار کاهش یابد.

ومیکس (WEMIX) – پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین

اگرچه قیمت ومیکس در ماه گذشته تنها ۷٪ افزایش پیدا کرد، اما همچنان فرصتی برای صعود را نوید می‌دهد. در هفته گذشته، ارزش این آلت کوین بیش از ۳۵٪ افزایش یافت و با قیمت ۱.۳۸ دلار معامله شد.

نمودار قیمت WEMIX
نمودار قیمت WEMIX

ومیکس مقاومت کلیدی ۱.۳۸ دلار را شکست، سطحی که در گذشته به عنوان حمایت، آزمایش خود را پس داده و حالا تبدیل این مقاومت به حمایت می‌تواند روند صعودی ومیکس را تقویت و قیمت آن را به سوی ۲ دلار هدایت کند. با این حال، اگر سرمایه‌گذاران تصمیم به فروش دارایی‌های خود برای کسب سود بگیرند، قیمت WEMIX ممکن است کاهش یافته و به ۰.۹۸ دلار برسد. این اتفاق تمامی دستاوردهای ثبت‌شده در ماه ژوئن را از بین خواهد برد.

ریدیوم (RAY) – پرتویی از نقدینگی

قیمت ریدیوم علیرغم شرایط نامساعد بازار، عملکرد خوبی داشته و با وجود نوسان در محدوده ۱.۴۵ تا ۱.۸۲ دلار، حالا به دنبال جهش است. شاخص MACD در سه روز گذشته، تقاطعی صعودی را نشان داده است – MACD، شاخص روندی است که رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت یک دارایی را نشان می‌دهد. تحلیل همگرایی و واگرایی این میانگین‌ها به شناسایی سیگنال‌های خرید و فروش کمک می‌کند.

نمودار قیمت RAY
نمودار قیمت RAY

بر اساس این تحلیل، ریدیوم در حال جهشی احتمالی از منطقه تثبیت است. حرکتی صعودی می‌تواند قیمت RAY را به ۱.۹۹ دلار برساند و این مانع را نیز بشکند. با این حال، اگر این جهش شکست بخورد و قیمت ریدیوم در همان محدوده باقی بماند، حرکت جانبی ادامه خواهد داشت که می‌تواند فرضیه صعودی را باطل کند.

شما درباره این سه آلت کوین چه دیدگاهی دارید؟ آیا پتانسیل سودآوری دارند؟

از طريق
BeinCrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا