اخبار خارجی

افزایش تعداد هولدرهای بیبی دوج؛ ۵۰٪ توکن‌ها در دست نهنگ‌ها قرار دارد

تعداد هولدرهای بیبی دوج (BabyDoge) به رقم تاریخی ۱,۳۲۵,۰۴۲ آدرس رسید. این در حالی است تعداد کسانی که رمز ارز شیبا را نگهداری می‌کنند، در تاریخ ۲۳ ژانویه (۳ بهمن) برابر ۱,۱۵۵,۱۴۱ آدرس بوده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، صفحه توییتر WhaleStats اعلام کرد تعداد دارندگان رمز ارز بیبی دوج به رکورد ۱,۳۲۵,۰۴۲ آدرس رسیده است. این میزان در تاریخ ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) برابر ۱,۲۰۵,۵۱۷ آدرس بود. تعداد هولدرهای بیبی دوج (BabyDoge) به رقم تاریخی ۱,۳۲۵,۰۴۲ آدرس رسید. این در حالی است که تعداد هولدرهای رمز ارز شیبا در تاریخ ۲۳ ژانویه (۳ بهمن) برابر ۱,۱۵۵,۱۴۱ آدرس بوده است. BabyDoge در شرایطی به این تعداد هولدر رسیده است که برخلاف شیبا در تعداد کمی از صرافی‌های متمرکز لیست شده است.

تعداد هولدرهای بیبی دوج
تعداد هولدرهای بیبی دوج

تعداد ۱۶۴,۳۰۱,۲۵۲,۰۲۶,۵۵۶,۰۰۰ توکن بیبی دوج از مجموع ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن آن در حال حاضر در گردش است و از این میزان تعداد ۹۵۲,۱۵۲,۱۶۷,۳۶۵,۰۳۹ توکن به ارزش ۴,۱۳۷,۸۶۵ دلار آن در اختیار نهنگ‌های شبکه بایننس اسمارت چین قرار دارد. دیروز این توکن در جمع ۱۰ توکن برتر خریداری شده توسط ۱,۰۰۰ نهنگ بزرگ شبکه بایننس اسمارت چین قرار گرفت اگرچه امروز از این لیست خارج شد.

در حال حاضر قیمت BabyDoge برابر ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۷۱۳ دلار است که نسبت به روز گذشته بیش از ۱۸٪ افت داشته است. این توکن در یک هفته گذشته بیش از ۳۸٪ کاشه قیمت را تجربه کرده است.

خریداری بیبی دوج توسط نهنگ‌ها
خریداری بیبی دوج توسط نهنگ‌ها
منبع
u.today

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا