اخبار آلتکوین

تحلیلگران به رشد شدید مارکت کپ آلت کوین‌ها امیدوارند؛ آیا باید منتظر «آلت سیزن» باشیم؟

تحلیلگران پس از افزایش اخیر مارکت کپ آلت کوین‌ها از جمله اتر که اکنون به سطح مقاومت کلیدی خود نزدیک شده است، دوباره در مورد شروع احتمالی یک آلت سیزن جدید گمانه‌زنی‌هایی را مطرح کرده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

آیا آلت سیزن نزدیک است؟

به گزارش میهن بلاکچین، معامله‌گران و تحلیلگران رمزارز به دنبال ۲۷٪ افزایش قیمت اتریوم در هفت روز گذشته به آلت کوین‌ها چشم دوخته‌اند.

با توجه به داده‌های تریدینگ ویو (TradingView)، در حال حاضر مارکت کپ کل بازار آلت کوین‌ها (TOTAL 2) حدود ۱.۱۶ تریلیون دلار است. TOTAL 2 طی دو هفته گذشته ۱۵٪ افزایش یافته و از اواسط ماه مارس (اواخر فروردین) که به بالای ۱.۲ تریلیون دلار رسیده بود، به سطوح مقاومت خود نزدیک می‌شود.

تریدر تاردیگراد (Trader Tardigrade) در ۲۶ می (۶ خرداد) به دنبال‌کنندگان خود در X گفت که اگر نمودار TOTAL 2 بتواند از الگوی سر و شانه معکوس خارج شود، مارکت کپ آلت کوین‌ها می‌تواند تا سه برابر افزایش یابد.

او افزود:

انتظار می‌رود TOTAL 2 طی چند هفته آینده شکست خط گردن این الگو را تکمیل کند.

منبع: Trader Tardigrade
منبع: Trader Tardigrade

رکت کپیتال (Rekt Capital)، معامله‌گر و تحلیلگر بازار کریپتو نیز در ۲۶ می (۶ خرداد) گفته بود که TOTAL 2 قرار است بالاترین کلوز هفتگی خود را از اوایل آوریل ۲۰۲۴ (اواسط فروردین) ثبت کند.

یودها (Yoddha)، تحلیلگر تکنیکال، در پست X خود گفت:

وقتی TOTAL 2 مقاومت هفتگی خود را به سمت بالا بشکند، باید منتظر یک پامپ دیوانه‌وار در مارکت کپ آلت کوین‌ها باشیم.

تحلیلگری به نام Moustache نیز نمودار مشابهی را با دنبال‌کنندگان خود در X به اشتراک گذاشت و گفت:

آلت سیزن نزدیک است.

منبع: Moustache
منبع: Moustache

به گفته تحلیلگران، در چرخه‌های قبلی، ابتدا قیمت بیت‌ کوین، به دنبال آن اتر و سپس سایر آلت‌ کوین‌ها حرکت خود را آغاز کردند، زیرا سرمایه تمایل دارد از بالا به سمت پایین زنجیره یعنی رمزارزهای با مارکت کپ پایین‌تر جریان داشته باشد.

دامیننس بازار بیت کوین طی دو هفته گذشته با ۳.۷٪ کاهش به ۵۳.۸۷٪ رسیده که نشانه دیگری از تقویت بازارهای آلت کوین‌هاست.

مایکل فان ده پوپه (Michaël van de Poppe)، بنیانگذار ام‌ان تریدینگ (MN Trading)، طی پستی در X مورخ ۲۵ می (۵ خرداد) اظهار داشت که ۲۵٪ اصلاح اخیر بازار،‌ ۵۰ تا ۷۰٪ اصلاح را برای آلت کوین‌ها به همراه داشت.

وی پیش‌بینی کرده که در این چرخه، مارکت کپ کل بازار به ۱۵ تریلیون دلار خواهد رسید، یعنی نسبت به سطوح فعلی ۲.۷ تریلیون دلاری خود، ۴۵۰٪ افزایش پیدا می‌کند.

بر اساس گزارش کوین‌گکو (CoinGecko)، مارکت کپ کل بازار کریپتو در سه ماه گذشته در محدوده بین ۲.۹ تریلیون دلار در اواسط ماه مارس و کف اصلاحی ۲.۳ تریلیون دلاری در تاریخ ۱ می (۱ خرداد) در نوسان بوده است.

منبع
کوین‌تلگراف

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا