ایردراپ

آموزش ایردراپ دبلیو کوین (W-Coin) و نحوه اتصال آن به تراست والت

در پی موفقیت نات‌کوین (Notcoin)، علاقه کاربران به ربات‌های کلیکی بر بستر تلگرام، چه برای شکارچیان ایردراپ، چه برای کارآفرینان بیشتر شد. پس از نات کوین، ربات‌های کلیکی همستر کامبت (Hamster Kombat)، تپ‌سواپ (TapSwap)، یس‌کوین (YesCoin) و بسیاری دیگر روی کار آمدند. نه تنها این ربات‌ها، کاربران میلیونی جذب کردند، بلکه تلگرام و شبکه تون (TON) نیز شاهد افزایش قابل توجه کاربرانش شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

یکی از این ربات‌های جدید که این روزها توانسته است توجه‌ها را به خود جلب کند، ربات دبلیو کوین (W-Coin) است که بسیاری به آن وی‌کوین هم می‌گویند. در ادامه، در این مطلب از میهن بلاکچین به آموزش کامل ایردراپ دبلیو کوین W-COIN و استخراج ارز دیجیتال آن برای کاربرانی که در انجام این بازی کلیکی نیاز به راهنمایی دارند، پرداخته‌ایم.

دبلیو کوین (W-coin) چیست؟

ربات دبلیو کوین (W-Coin) یک بازی کلیکی در بستر تلگرام است که به کاربران امکان می‌دهد تا با ضربه زدن روی صفحه، سکه به‌دست آورند. این بازی نیز گیم‌پلی ساده مشابه به ربات تپ‌سواپ دارد. این ربات به دلیل سادگی و جذابیت خود و همچنین همکاری با تراست ولت (Trust Wallet)، توانسته است کاربران زیادی را جذب کند و نقش مهمی در افزایش کاربران تلگرام و شبکه TON داشته است.

نحوه انجام بازی

بازیکنان برای به‌دست آوردن توکن از طریق بازی کلیکی تلگرام W-Coin، باید روی نماد بزرگ W ضربه بزنند. می‌توان از این توکن‌ها برای بهبود گیم‌پلی از طریق ارتقای عناصر مختلف استفاده کرد. بازیکنان می‌توانند دوستان خود را نیز برای پیوستن به بازی دعوت کنند و برای هر ارجاع موفقیت‌آمیز، توکن‌ها و جوایز اضافی دریافت کنند. همچنین، با انجام ماموریت‌ها نیز می‌توان به صورت روزانه مقداری سکه جایزه گرفت.

برای شروع بازی ابتدا ربات W-Coin را از طریق این لینک استارت کنید. دقت داشته باشید آدرس این ربات به صورت زیر است.

https://t.me/wcoin_tapbot

با استارت ربات با صفحه زیر مواجه خواهید شد. در این مرحله می‌توانید با کلیک روی گزینه «Play» بازی را شروع کنید.

مرحه اول – ربات W-Coin

در مرحله بعدی، می‌توانید با کلیک روی لوگوی W، سکه به‌دست بیاورید. برای ارتقا و افزایش سکه‌های دریافتی از طریق ضربه زدن روی صفحه، می‌توانید از بخش «Boost» استفاده کنید.

مرحله دوم - ربات W-Coin
مرحله دوم – ربات W-Coin

با کلیک روی «Boost»، گزینه‌های زیر را مشاهده خواهید کرد. این گزینه‌ها «Tap»، «Maximizer»، «Charger»، «W-Worker» و «Multiplier» هستند.

مرحله سوم - ربات W-Coin
مرحله سوم – ربات W-Coin

هر کدام از این گزینه‌ها برای ارتقای بخشی خاص یا افزودن ابزاری خاص قابل استفاده‌اند. کاربرد هر کدام از گزینه‌ها به شرح زیر است:

  • تپ (Tap): با ارتقای این گزینه، به ازای هر ضربه می‌توانید سکه بیشتری به‌دست آورید.
  • ماکسیمایزر (Maximizer): با ارتقای این گزینه، مخزن یا نوار پایینی بزرگتر خواهد شد.
  • چارجر (Charger):با ارتقای این گزینه، سرعت شارژ و پر شدن مخزن یا نوار پایینی بیشتر خواهد شد.
  • وی‌ورکر (W-Worker): با خرید ورکر یا کارگر، رباتی به کارگرفته خواهد شد که به جای شما سکه جمع می‌کند.
  • مولتیپلایر (Multiplier): با خرید این ابزار، با هر ضربه این احتمال وجود خواهد داشت که ۱۰۰ برابر سکه بیشتر برای شما حساب شود.

در بخش «Stake» نیز می‌توانید با استیک سکه‌های خود ۲٪ تا ۲۰٪ سود دریافت کنید. توجه داشته باشید که سکه‌های شما برای مدت مشخصی قفل و از حساب شما برداشت خواهد شد. در پایان نیز دوباره سکه‌های شما به همراه سود، به حساب شما واریز می‌شوند.

در این بخش با کلیک روی Stake وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید بازه قفل و استیک را مشخص کنید. شما در استیک ۳ روزه سود ۲٪، در استیک ۷ روزه سود ۷٪ و در استیک ۱۴ روزه سود ۲۰٪ دریافت می‌کنید.

مرحله چهارم - ربات W-Coin
مرحله چهارم – ربات W-Coin

از بخش «Mates» نیز می‌توانید دوستان خود را دعوت کنید و تعدادی سکه جایزه بگیرید. همچنین برابر با ۱٪ از سکه‌ای که دوست شما به‌دست آورده است برای شما نیز لحاظ می‌شود.

به ازای دعوت از هر دوست، ۲٬۵۰۰ سکه دریافت خواهید کرد. در صورتی که ۱۰ نفر دعوت کنید، ۱۰۰٬۰۰۰ سکه اضافی نیز دریافت می‌کنید.

مرحله پنجم - ربات W-Coin
مرحله پنجم – ربات W-Coin

و درنهایت به بخش ماموریت‌ها یا «Tasks» می‌رسیم که از طریق آن می‌توانید با انجام ماموریت‌ها در دو ستون «Trust Wallet» و «Active»، سکه به عنوان جایزه دریافت کنید. این ماموریت‌ها شامل اتصال دبلیو کوین به تراست ولت، دنبال کردن صفحات اجتماعی تراست ولت و دبلیو کوین و سایر ماموریت‌هاست.

مرحله ششم - ربات W-Coin
مرحله ششم – ربات W-Coin

اد لیست دبلیو کوین

در صورتی که هنگام جوین شدن به کانال تلگرامی دبلیوکوین و Ton of Voice مشکی دارید، می‌توانید از ادلیست w-coin اختصاصی میهن بلاکچین برای این منظور استفاده کنید. با کلیک روی این لینک و اضافه شدن فولدر مربوطه به تلگرام شما، به صورت خودکار به این کانال‌ها جوین خواهید شد.

در صورتی که با خطای زیر در تلگرام روبرو شدید، باید یکی از فولدرهای اد شده قبلی خود را حذف کنید تا این فولدر برای شما قابل استفاده باشد.

خطای ادلیست دبلیو کوین
خطای ادلیست دبلیو کوین

اتصال ایردراپ دبلیو کوین (W-Coin) به تراست ولت

برای اتصال تراست ولت به دبلیو کوین ابتدا روی آیکون چرخ‌دنده در صفحه اصلی کلیک کنید و شبکه مورد نظر خود را برای دریافت ایردراپ انتخاب کنید. توجه داشته باشید که با آزمایشی که انجام شد، در حال حاضر فقط قادر به انتخاب شبکه TON و ثبت آدرس مربوط به آن هستید. لذا توصیه می‌شود از همین شبکه برای دریافت ایردراپ استفاده کنید.

مرحله هفتم - ربات W-Coin
مرحله هفتم – ربات W-Coin

پس از انتخاب شبکه TON، دوباره به صفحه اصلی بازگردید و روی آیکون کیف‌پول که در کنار آیکون تنظیمات قرار دارد کلیک کنید. در این بخش، آدرس TON خود را از کیف پول تراست ولت یا تون‌کیپر کپی کرده و در کادر مربوطه جای‌گذاری کنید.

پس از جای‌گذاری آدرس با نوشته سبز رنگی در زیر کادر روبرو خواهید شد که نشان می‌دهد آدرس را به درستی جای‌گذاری کرده‌اید. در نهایت روی «Connect Wallet» کلیک کنید تا فرایند اتصال دبلیو کوین به تراست ولت کامل شود.

تبریک! کیف پول تراست ولت شما نیز به این ربات متصل شد.

مرحله هشتم - ربات W-Coin
مرحله هشتم – ربات W-Coin

عرضه ایردراپ دبلیو کوین

هنوز هیچ تاریخی در رابطه با زمان عرضه ایردراپ دبلیو کوین منتشر نشده است. اما با توجه به اینکه این بازی کلیکی جدید است و به تازگی راه‌اندازی شده، احتمالا در سه ماهه چهارم میلادی عرضه شود.

با این وجود، برای آگاهی از زمان عرضه ایردراپ W-Coin، از صفحات اجتماعی آن پیگیری کرده و اخبار مربوط به عرضه آن را از میهن بلاکچین دنبال کنید.

توکن دبلیو کوین در چه شبکه‌ای قرار دارد؟

ظاهرا توکن دبلیو کوین در سه شبکه TON، سولانا و اتریوم راه‌اندازی خواهد شد.

آیا دبلیو کوین کلاهبرداری است؟

با توجه به طبیعت فضای ارزهای دیجیتال، در جواب باید گفت که هیچ پروژه‌ای ۱۰۰٪ تضمین شده نیست و ممکن است در ادامه با مشکلاتی روبرو شد. لذا وقت و انرژی خود را برای این بازی‌ها مدیریت کرده و بیشتر از جنبه سرگرمی به آن نگاه کنید.

کیف پول دبلیو کوین چیست؟

برای ثبت آدرس خود می‌توانید از هر کیف پولی که توکن‌های شبکه TON در آن پشتیبانی می‌شود استفاده کنید. پیشنهاد ما در وهله اول، تراست ولت است که خود این پروژه نیز آن را معرفی کرده است. اما شما می‌توانید از آدرس‌های Tonkeeper نیز استفاده کنید.

چطور درآمد سکه خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش درآمد سکه، به فکر دعوت از دوستان و انجام ماموریت‌های روزانه باشید. همچنین صفحات اجتماعی دبلیو کوین را نیز دنبال کنید تا از جوایز احتمالی دیگر نیز باخبر شوید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا