میهن پادکست – با اصطلاحات رایج دنیای ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شوید!

در این میهن پادکست به معرفی و توضی برخی از اصطلاحات رایج دنیای ارزهای دیجیتال پرداختیم که می تواند برای علاقه مندان این حوزه جذاب باشد.

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در گروه یا جامعه ی کریپتویی حضور داشته باشید و اصطلاحاتی را شنیده باشید که متوجه آن نباشید. اصطلاحاتی مثل FUD، FOMO، HODL و بسیاری دیگر از اصطلاحات رایج دنیای ارزهای دیجیتال که در این میهن پادکست به آن ها پرداخته شده است.

اگر قصد فعالیت در این حوزه را دارید لازم است تا با این اصطلاحات آشنا شوید که برای افراد حرفه ای فعال در این حوزه بسیار پر کاربرد است. در این میهن پادکست اصطلاحات دیگری مثل نهنگ ها، To the moon و … نیز توضیح داده شده است. آشنایی با اصطلاحات رایج دنیای ارزهای دیجیتال برای تمام افرادی که پا به این عرصه می‌گذارند ضروری است. خواه شما یک فرد کنجکاو و علاقه‌مند به دنیای کریپتو باشید و خواه فردی که به دنبال فعالیت حرفه‌ای در این عرصه است، یکی از ملزومات هر کدام از این کارها آشنایی با اصطلاحات رایج دنیای ارزهای دیجیتال است. چون در صورت آشنا نبودن با این اصطلاحات، شما در واقع با تعدادی از مبانی ضروری این حوزه آشنا نیستید.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این میهن پادکست، برای شما مفید واقع شده باشد.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست


54321
امتیاز 4.6 از 12 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمدحسین تعجبیان

اصطاح برره ایتون جالب بود

مهدی کاغذ

همین فرمون قوی پیش برید🖤❤

حسن مسلمان

سلام روزتون بخیر