اخبار خارجی

در ده سال آینده ارزهای دیجیتال مانند ایمیل نیاز اساسی زندگی خواهند بود!

شروع دهه جدید است و تایلر وینکلووس (Tyler Winklevoss) موسس و مدیرعامل شرکت تصدی و صرافی ارز دیجیتال جمینای تراست (Gemini Trust) نظرات خود درباره اینکه در ده سال آینده چه اتفاقاتی منتظر ارزهای دیجیتال است را بیان کرد.

طبق گفته های وینکلووس، ارزهای دیجیتال در حال تبدیل به چیزی فراتر از فناوری محض و شکلی از پول هستند و در آینده نزدیک، در زندگی روزمره ما نقش اساسی ایفا خواهد کرد.

وی در این خصوص گفت:

امروزه ارزهای دیجیتال هنوز یک فناوری و شکلی از پول هستند. ارزهای دیجیتال همانند ایمیل یا سایر کاربردهای اینترنتی به نکته مهمی در زندگی روزمره تبدیل نشده اند، اول فرضیه ما این است که این شرایط تغییر خواهد کرد و اگر با دقت کافی بررسی کنید، مشاهده می‌کنید که هم اکنون نیز در حال تغییر است.

وینکلووس افزود که ماهیت غیرمتمرکز ارز دیجیتال که افراد را قدرتمند می‌سازد، نیروی محرکه دهه جدید خواهد بود. ارزهای دیجیتال نه تنها اینترنت، بلکه سیستم‌ های مالی و پولی را نیز مجددا طراحی می‌کنند تا از حقوق و شأن کاربران محافظت کند.

وی معتقد است ارزهای دیجیتال شکست نمی‌خورند زیرا پیدایش آن به حدی عادلانه است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت و از کشش و جذابیت آن نمی‌توان چشم پوشی کرد. تایلر گفت که مردم ارزهای دیجیتال را به دلیل میزان آزادی که ارائه می‌دهند انتخاب خواهند کرد، زیرا تمام افراد آزادی بیشتر می‌خواهند.

وی افزود: ارزهای دیجیتال سهم یکسانی در مقایسه با نشریات، رایانه های شخصی و اینترنت در آزادی شما خواهند داشت.

ارزهای دیجیتال در دهه گذشته

دهه گذشته دهه عظیمی برای بیت کوین از لحاظ افزایش قیمت بود و باید این نکته را در نظر داشت که از پیدایش بیت کوین فقط ده سال می‌گذرد. در واقع، بیت کوین بهترین عملکرد را در بین دارایی های دهه گذشته داشته است.

هرکسی که در سال ۲۰۱۰، یک دلار بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشد، اکنون سرمایه او به ۹۰,۰۰۰ دلار رسیده است که رشد عظیم ۸,۹۰۰,۰۰۰ درصدی را طی ۱۰ سال نشان می‌دهد.

حتی اگر یک دلار بر روی هر کدام از ۵۰۰ شرکت شاخص S&P سرمایه گذاری کرده بودید، باز هم بیشترین سود دریافتی شما حدود ۴۱۸۱ دلار بود که این سرمایه گذاری هم مربوط به شبکه نتفلیکس می‌باشد، اما هنوز با سود بیت کوین فاصله بسیار زیادی دارد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا